reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek dla dziecka

reklama
Ja mam Muuvo Quick. Muszę przyznać że jest lekki, łatwo się składa do kompaktowych rozmiarów. Moje dziecko akurat gondole nie za bardzo akceptuję ale spacerówka to hit, można ją rozłożyć na płasko i wozić dziecko przodem lub tyłem do siebie. Jedyną wadę jaką zauważyłam to torba którą jeśli powiesisz na rączce to się obija o wózek i jest to bardzo niepraktyczne. Cena też przystępna :) generalnie jestem zadowolona
 
Mam spacerówkę X-lander xpulse i jestem mega zadowolona. Wózek jest bardzo lekki i zwrotny. Jedyne co, to niebardzo nadaje się na trudne tereny, np. do lasu. Jeździ ok, ale bierzcie pod uwagę jakimi trasami będziecie chodzić. Jeśli tylko chodniki, to koła nie mają znaczenia. Jeśli lasy, łąki i jakieś piaszczyste drogi, to koniecznie duże i pompowane koła.
 
Ja na razie wybrałam Cybex Balios S Lux w kolorze Soho Grey ze srebrną ramą :) Byłam już pomacać, pojeździć, spełnia moje oczekiwania :)
 
reklama
Do góry