reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek dla "wiejskiej mamy"

ja ostatnio u mojej babci znalazlam taki wozek w ktorym jeszcze ja jezdzilam za malucha, wozeczek na paseczkach jak mieciuko chodzi, i z ciekawosci poszperalam w necie, sa takie odrestaurowane, alei tak bym takiego nie kupila wole swoja mure :)
nie ma to jak Mura :) no takie wozeczki pewnie bardziej cieszą oko niż nadaja sie do jazdy... jak bylam dzieckiem juz troche starszym to bawilam sie swoimi dawnymi wozkami, wozilam w nich lalki albo koty :D a mura to bardzo dobry wozeczek, zreszta tak samo jak elea, bardzo dobra jakosc :)
 
reklama
wiec wozeczki juz przetestowane porzadnie :) Rijana a Ty swoja pocieche juz wozisz w spacerowce czy w gondoli? moj maluch juz w spacerowce a jaki zadowolony ze wiecej swiata moze zobaczyc :)
 
Witajcie,

Przeczytałam wszystkie powyższe wpisy i nadal mam dylemat co do zakupu wózka. Przede wszystkim liczy się dla mnie komfort i bezpieczeństwo maluszka. Mieszkam na wsi, w połowie dość stromej góry,w pobliżu domu nie ma asfaltu ale za to jest las, rzeka z piaskową plażą, górki i pagórki i ogólnie ciężko jest chodzić pieszo a co dopiero z wózkiem :/ Chciałabym taki wózek aby mojemu maleństwu nie przeszkadzały turbulencje podczas spaceru i żeby łatwo się go prowadziło. Maluszek ma się urodzić na przełomie czerwca a lipca więc podejrzewam, że długo będzie jeździł w gondoli. Wózek powinien być raczej 3 w 1, bo nie mam zamiaru przechodzić tego co teraz kupując spacerówkę ;) Powinien też zajmować mało miejsca w bagażniku bo ten jest niestety mały. Poradźcie mi drogie mamusie jaki wózek byłby dla mnie dobry, czy w ogóle jest taki spełniający moje kryteria :p
Pozdrawiam :)
 
fajny jest wózek Jane Crosswalk, nie wiem czy widziałas ten model. Fajna szeroka gondola więc maluch będzie miał dużo miejsca, no ale najlepsze wraznie na mnie zrobiły koła. Idealne w każdym terenie
 
albo mozna tez sprawdzic wozki z Quinny- sa swietne jakosciowo, a do tego maja nowoczesny design, ktory na pewno wielu rodzicom wpadnie w oko :)
 
Kochane moje drogie po 16 latach od debiutu przyjdzie mi drugi raz zostać mamą. Mieszkamy na "wsi" chociaż wieś to za dużo powiedziane. Jest to takie osiedle domków pod lasem, drogi póki co piaskowe wszędzie kurz a po deszczu błoto. Maluch przyjdzie na świat wczesną zimą a ja nadal poszukuję wózka który poradzi sobie w warunkach "terenowych"
Na myśl przychodzą mi
i'coo Peak Air - Wózki na niepogodę
Adborg Ring Max - Sklep dziecięcy nr 1 w Polsce - udane zakupy dla dzieci | ***** - Wielofunkcyjne - Wózek wielofunkcyjny RING MAX - Adbor Chociaż nie podoba mi się bardzo to właściwości ma ok.
Jane Muum - Jane Muum Reverse 3w1
Baby Jogger City Sight zdecydowanie najlepszy!! Na moje podkrakowskie dolinki jak znalazł. Takie 4x4 wśród wózków;)
 
reklama
Do góry