reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek potrzebna porada

Dołączył(a)
27 Grudzień 2020
Postów
2
Witam wszystkich na forum.
Chcę sam zdecydować i kupić wózek bo żona lezy i nie moze chodzic, juz koncowka ciazy.
Byłem w sklepie Tosia i ogladałem dwa wózki Cybex Priam 2.0 i drugi Quick Muuvo 2.0.
czy ktoś ma któryś i może podzielić się wrażeniami?
Dzieki!
 
reklama
Ja mam muuvo i jestem zadowolona. prowadzi sie łatwo a często musze go prowadzic jedna ręka, latwo sie sklada i nie zajmuje duzo miejsca w samochodzie. Jedyny minus jaki widze to mogła by byc lepsza amortyzacja żeby latwiej mozna bylo podwazyc wózek przed krawężnikiem. Jednk tu byl problem jedynie dla mnie przy córce siedzacej przodem do kierunku jazdy a ona jest trzylatkiem[emoji12] maz jest zdecydowanie wyzszy ode mnie i nie wie w czym problem on wjezdza normalnie
Witam wszystkich na forum.
Chcę sam zdecydować i kupić wózek bo żona lezy i nie moze chodzic, juz koncowka ciazy.
Byłem w sklepie Tosia i ogladałem dwa wózki Cybex Priam 2.0 i drugi Quick Muuvo 2.0.
czy ktoś ma któryś i może podzielić się wrażeniami?
Dzieki!
 
I uzywamy go bez gondoli ogólnie super wozek
20201111_142721~2.jpeg
 
Witam wszystkich na forum.
Chcę sam zdecydować i kupić wózek bo żona lezy i nie moze chodzic, juz koncowka ciazy.
Byłem w sklepie Tosia i ogladałem dwa wózki Cybex Priam 2.0 i drugi Quick Muuvo 2.0.
czy ktoś ma któryś i może podzielić się wrażeniami?
Dzieki!
Muuvo jest super. Do momentu używania tylko gondoli nie zauważyłam ani jednego minusa. Rozkladałam go nie raz z niemowlakiem na rękach z bagażnika samochodu i spokojnie dawałam radę. W spacerówce już kilka miesięcy i póki co dla mnie kobiety gorsze rozkładanie natomiast nadal spokojnie sobie radzę. Ja zdecydowanie po 9 miesiącach jestem mega zadowolona. Natomiast najlepiej zastanowić się na spokojnie gdzie będziemy go użytkować. Ja potrzebowałam wózka którego w każdej chwili pakuje do auta i jadę. Nie noszę go po schodach bo jest ciutkę ciężki.
 
No wlasnie składaniem jestem zachwycona sa tez adaptery do fotelików maxi cosi
Muuvo jest super. Do momentu używania tylko gondoli nie zauważyłam ani jednego minusa. Rozkladałam go nie raz z niemowlakiem na rękach z bagażnika samochodu i spokojnie dawałam radę. W spacerówce już kilka miesięcy i póki co dla mnie kobiety gorsze rozkładanie natomiast nadal spokojnie sobie radzę. Ja zdecydowanie po 9 miesiącach jestem mega zadowolona. Natomiast najlepiej zastanowić się na spokojnie gdzie będziemy go użytkować. Ja potrzebowałam wózka którego w każdej chwili pakuje do auta i jadę. Nie noszę go po schodach bo jest ciutkę ciężki.
 
No wlasnie składaniem jestem zachwycona sa tez adaptery do fotelików maxi cosi
My mamy avionauta i też mamy adaptery. A osobiście uważam że to najlepszy wynalazek np na szybkie zakupy 😁 zresztą ja dopóki mieszkałam w bloku z windą to używałam adapterów i stelaża nawet do podjazdu tylko do auta. To było mega wygodne zwłaszcza że jeszcze torba małego torebka a tutaj nic nie trzeba było dźwigać 😁
 
Tak trzeba przyznac ze takie rzeczy umilaja macierzyństwo
My mamy avionauta i też mamy adaptery. A osobiście uważam że to najlepszy wynalazek np na szybkie zakupy [emoji16] zresztą ja dopóki mieszkałam w bloku z windą to używałam adapterów i stelaża nawet do podjazdu tylko do auta. To było mega wygodne zwłaszcza że jeszcze torba małego torebka a tutaj nic nie trzeba było dźwigać [emoji16]
 
reklama
A nie ma problemu ze zdejmowaniem fotelika ze stelaża wózka Muuvo Quick? Sprawdzałam w sklepie i moim zdaniem w porównaniu do innych wózków działa to bardzo słabo i bardzo trzeba się namęczyć żeby zdjąć fotelik
 
Do góry