reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

lepsze te większe.. te co później na tapczaniki można przerobić - do jakiegos 4-5tego roku mogą Wam służyc a potem łózko piętrowe i kłopcik z głowy.. tak moja kuzynka zrobiła i się sprawdza ten patent :D
 
reklama
Mycha - ładniutkie mebelki, też bym takie chciała, ale pokoiku dla dzidzusia osobnego nie mamy,a w naszej sypialnie to tyle miejsca nie znajdziemy.

Dziewczyny,
dajcie znać co sądzicie o tych łóżeczkach: lepsze te ze szczebelkami czy lepsze te z pełnymi ściankami na krótszych bokach, czy to wogóle może mieć jakiekolwiek znaczenie dla dzidzi?
 
te xlandery oglądałam jako spaecrówki.. fajne tylkoże dość ciężkie .. ale na początek bardzo fajnie wyglądają :D
 
Oczywiście że się pochwalę!!cieszę się że będę miała gdzie pochować rzeczy dla małeństwa bo narazie mam je wciśnięte między nasze ciuchy! ;)
 
Mycha superanckie te mebelki strasznie słodziutkie :)

Mam jedno pytanko. Ja to sie zupełnie na tym nie znam. Wczoraj byłam w jednej hurtowni i w sklepie ogladałam wózki. Oczywiscie bardzo spodobał mi sie wózek implasta ale ten cztero kołowy cena hmmm 1380zł bez fotelika bez torebki podrecznej sama gondola i spacerówka. Z fotelikiem 1800 zł. Oczy wychodza
Patrzyłam tez na roana cortine lecutki ze wszystkim 1070 zł (z fotelikiem). Ale strasznie dziwna i duza ta gondola. Ogólnie fajny bo lekki i jak dla mnie samotnej to bym go dała rade wszedzie zataszczyc.
Ale najbardziej spodobał mi sie nasz polski wyrób Mikrus allusprint (chyba tak sie pisze).
Ze wszystkim 1170 zł. Bardzo zgrabniutki nawet miał podusie i kołderke do gondoli juz w zestawie czego inne nie miały. Jesli moge prosic Was mamuski o jakas rade prosze??? ;)
 
reklama
Nadziu ja też mam z tym problem. Dzisiaj byłam w sklepie i kupiłam parę ciuszków ! :laugh: oglądałam tez wózki. Od jakiegoś czasu byłam nastawiona prawie wyłącznie na Roana Cortinę, myśląc podobnie że za cenę niecałe 1100 zł jest cały wózek razem z fotelikiem, ale porównałam go z kolei z Deltimem i chyba sie zdecyduję na Deltima. Jest tak samo funkcjonalny jak Roan ale jest mniejszy, zgrabniejszy, jest chyba lepszy wybór w kolorach a i torba do wózka i fotelik są ładniejsze. Ceną się różnią. W sklepie sam wózek 1030zł ale z torbą, natomiast fotelik z adapterem(do zamocowania w samochodzie i na wózku) 260zł. Więc chyba zdecyduje się na tego Deltima.Na allegro oglądałam też Mikrusa. Muszę go zobaczyć na żywo, ale fotelik do tego wózka jest nawet drozszy od Deltima?
 
Do góry