reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

dziewczyny z tym wozkiem na prawde mi sie udalo jak nie wiem co, nie mam slow zeby wyrazic swoja radosc. Wozek jest w ogole nie zniszczony i mniej wiecej taki jaki sama bym kupila. Bo gdybym dostala inny (ktory nie miescilby sie w moich kryteriach) i tak musialabym go wziac z uwagi na swoja obecna sytuacje z kasa, a tak? jak wszystko mi pasuje, nie dosc ze kolorek sliczny, wozek wygodny ah...
dzisiaj moze zrobie dekoracje na sciane dla mojej kruszynki zeby byly gotowe juz na sobote :-)

aaa wlasnie apropo kolorkui cytrynki, musze kupic takie plastry anty komarowe bo do tego wozka lgna jak muchy do kupy (ze uzyje tak brzydkiego porownania :-D ) a nie chce zeby moje dziecko bylo pogryzione przez stado nienazartych insektow.. moskitiery nie bede kupowac bo w lato za goraco jest zeby jeszcze zakrywac czyms wozek... a te plastry podobno rewelacja i nie szkoda dziecku..
 
reklama
mhm... konwalianka szczerze mowiac to nie mam zielonego pojecia. Ta kumpela od ktorej mam wozek mi o nich powiedziala, ze u nas w supermarkecie czy gdzies tam mozna kupic i ze super dzialaja, odstraszaja skutecznie komary i maluszek jest bezpieczny i ty spokojna ze go nie gryza. Jak je kupie to ci pokaze, moze w polsce tez sa dostepne
 
Śliczne bryki będą miały bąbelki !!! Pati ekstra ten wózeczek i masz rację kolory się różnią na fotkach i na żywo sama to zauważyłam
emeczka superaśny wózio i kolorki prawdziwie letnie :-D
no i nie wiem kto tam dał jeszcze zdjęcia pojazdów :-D
U mnie oczywiście zakaz kupna wózia :-D aż urodzę więc czekam cierpiliwe mąz ma wytyczne napisane co i jak :-D
Znalazałma takie cuś http://zwalczaj.pl/plastry-przeciw-...aut.pl#nclid=9d65e12dba2af5e70ce78ab8575dec75 :eek:
 
Ostatnia edycja:
emeczka wybawicielko nasza od moskitier o dzieki Ci :-D za info o plasterkach :-D :*:*:*
To może być serio dobra sprawa a droga nie jest jak widać :tak: kurcze u mnie nie ma komarów ale te pierdzielone chrabąszcze wlatują w lato i się przyczepiają do ubrań i włosów :wściekła/y:
 
hehe ja gdyby nie kumpela tez nie mialabym zielonego pojecia ze istnieja takie plastry :-) Ona mowila ze super skuteczne, chyba sobie kupie i poprzyklejam na scianach bo co jakis czas menda wpada nam do pokoju i gryzie :<

Iwonus ja nawet nie wyobrazalam sobie ze dostane wszystko w spadku, wlacznie z lozeczkiem, taka pomoc bezinteresowna , kolezenska,

orchi nie mow mi o chrabaszczach i innych insektach, ja sie tak ich boje ze szok, az dziwne ze mam jaszczurke ktora zywi sie robalami, bo gdyby jakis chrabaszcz mi sie do ubrania albo , nie daj boziu, do wlosow przyczepil to latalabym w kolko z krzykiem na ustach i trzebala wlosami jak szalona :-D cmy tez sie boje strasznie, bo tak szybko lataja i nigdy nie wiadomo gdzie sie przyczepi :-D ahhahaha
 
Ostatnia edycja:
em_ka dzięki za info o tych plastrach. Z pewnością się przydadzą bo mieszkamy nad jeziorem i przynajmniej komary nie zjedzą naszego maleństwa:)
 
reklama
Do góry