reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

reklama
Po ośmiu miesiącach jazdy swoim wóżkiem jestem zadowolona z użytkowania. Obecnie od 3 tygodniach Córcia jeździ w spacerówce bo już siedzi od 5 miesiąca ;)
 
Jeśli któraś z Was będzie kupowała jeszcze lekką spacerówkę to mogę polecić Cybex Topaz Cybex Topaz

Kupiłam jakiś czas temu i jestem mega zadowolona, a mam dość spore wymagania co do wózków :-)
 
Ja dla Noemi pierwszy wózeczek miałam 3w1 Coneco toledo , byłam bardzo zadowolona korzystałam z gondoli i fotelika montowanego na stelażu ale po 5 miesiącach jak trzeba było się na spacerówkę przesiąść sprzedałam, bo mieszkam w kamienicy na 2 pietrze mega strome schody i pokręcone w dodatku i noszenie tego wózka to koszmar. Kupiłam spacerówkę bebe confor loola i jestem mega zadowolona a tak jak szuszu888 mam wymagania i to nie małe, wielką zaleta tej spacerówki jest możliwość montowania siedziska przodem i tyłem do kierunku jazdy.
 
reklama
Do góry