reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

Plaufme świetny wybór - ja wybrałam taki sam:-D
Tylko ja mam kolor niebiesko szary :tak:i aluminiowy stelaż :tak:
moja siostra ma ten wózek i jest baardzo zadowolona więc ja też go zakupiłam, teraz czekam na dostawe :-)
 
reklama
Gabina za 250zl?Gdzies Ty go dorwala :-)?!
Mysle,ze kolezance juz sie oplaca kupowac glebokiego wozka

odkupiłam 2-latka :)
jest to model 2009 bo nie mam powiększanej budki ...ale znając swoje upodobania na wiosnę moze być już inny wózek :)

a dla mnie głęboki to wogóle porażka jest ...ale cóż mam komplet to niech tak zostanie :)
 
Dziękuję Dziewczyny, cieszę się, że nie tylko ja dokonałam takiego wyboru;-) W sumie wybór wózka to nie taka prosta sprawa. Musiałam pzede wszystkim brać pod uwagę to czy jest stabilny i wygodny wprowadzeniu + oczywiście wygląd i kolor i na razie jestem zadowolona z całości.
 
madiulek1, nasze dzieci dopiero zaczynają się rodzić - w związku z tym jesteśmy na etapie gondolek, a nie parasolek które będą potrzebne gdzieś za rok..
 
Bishopka, Maggie znowu szukacie guza? :-D

rano nie byłam jeszcze w formie, ale to się zmieniło ;-)

edit. nie no laska od tej spacerówki - jesteś niemożliwaaaaaaaa! Nie zauważyłaś, że Twoja super recenzja wózka podszyta ofertą sprzedaży już zniknęła z tego wątku?
 
Jaskółka, Pflaume - śliczne te Wasze wózeczki!!!!!!

Ja mam Mutsy Sport, bo szukałam wózka terenowego na dużych kołach. Prędzej będę korzystać z niego w terenie i w śniegu niż po miejskich szlakach. Nie musiał być lekki bo go nigdzie nie muszę nosić. Jak już w sklepie obejrzałam wszystkie, to mój brat mnie oświecił, że mi da wózek po ich córce - właśnie Mutsy Sport. Ani to to ładne, ani zgrabne, ale na terenowe wojaże z dwoma psami będzie idealny :) Brawo dla bratowej za kolor w miarę uniwersalny hehehe - jasniutka oliwka, wręcz beż :)
Tym oto sposobem udało się kupić mebelki nowe jupiiii!
 
reklama
a ja dzisiaj zaszalałam:)
mimo że posiadam wózek Graco to zakupiłam mało używany głęboki Roan Marita z biało-kremową budą i z czarnym dołem, jestem zadowolona i będe miała na spacery wokól domu i do parku
 
Do góry