reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

No dobra nic poważnego ufff ;-) po prostu trzeba było piach wyczyścić i zakonserwować jakimś płynem :-) Działa jak nowy
 
reklama
W końcu przyszła i moja fura!
01-142011a-malibu-aio-lolliturquise.jpg

Stoik póki co w kartonie. Rozpakuje go razem z facetem. poczekam aż wróci z pracy :)
 
takie wozki retro sa w niektorych dzielnicach tu normalka, no czytam wlasnie ze to niemiecka firma...no ale nie w mojej dzielnicy bo z praktyczmoscia nie maja nic wspolnego...

JASKOLKA gratki ze masz juz wozio! nie wiem czy pamietasz ale ja tez bardzo mocno sie nad nim zastanawialam, wybor padl na inny ale zawsze jak go na miescie widze albo wlasnie teraz to troche zaluje ze go nie kupilam! jest fajowy, chyba leciutki i ta kolorystyka!
 
reklama
Dziękuję dziewczyny. Wózek jest super lekki, co przesądziło ostatecznie. Nie mam zamiaru się siłować :-D
Kolorki też satysfakcjonujące. :-)
 
Do góry