reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

OLEŃKO super wózeczek!!
U nas ACTIVE sprawdził się w 100%na każdej nawierzchni i tak nauczyłam się nim manewrować że czasami idę ,rozmawiam przez telefon ,trzymając wózek jedną ręką chciaż też zależy jak złapie raczkę:-D:-)
 
reklama
Oleńko,super ten Wasz wózeczek!My też mamy trójkołowca ABC DESIGNE i jestem z niego bardzo zadowolona!
 
gdzie można uprać wózek? mam używany wózek, również przez moją starszą córkę, ostatnie 2 lata przestał w piwnicy, a teraz przyda się niebawem dla kolejnego dziecka, ale najpierw muszę go uprać. Dodam, że nie da się go rozebrać na części i zrobić tego samodzielnie, więc muszę to zlecić jakiejś firmie, która robi takie rzeczy. poradźcie coś!!!
 
proponuję dowiedzieć się w...myjni samochodowej albo w punkcie prania tapicerki samochodowej, powinni uprać bo w zwykłej pralni bardzo wątpię...
 
Witajcie! Jestem w 28 tygodniu ciąży i właśnie zaczęliśmy z mężem poszukiwania wózka dla naszego synka. Jesteśmy zainteresowani firmą Graco. Quattro Tour Deluxe wygląda całkiem rozsądnie, ale jak zobaczyłam tego olbrzyma w sklepie to się troszkę przeraziłam. Mam niecałe 160 cm wzrostu i nie wiem czy sobie poradzę z takim kolosem. Obok stał wózek Graco Cleo Kosycot, który waży niecałe 9 kg, jest to spacerówka, którą można przerobić na gondolę. Czy któraś z Was miała może taki wózek? Prześledziłam całe forum, ale nie udało mi się znaleźć wpisu na temat tego wózka. Z góry dziękuję za wszelkie opinie. Poniżej link:
..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: CLEO KOSYCOT

cleo.jpg
 
Do góry