reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

no to ufff jak tylko to, ja mieszkam w domku i auto sobie zmienie chyba na kombi bo musi wejsc wozek i rowerek przynajmniej, a jezeli chodzi o wage to ja bede go pchac czesciej niz nosic;) pozatym głebokie wozki poprostu sa ciezkie, zreszta bez przesady czas z maluszkiem tak szybko leci ze sie nie obejzymy jak bedziemy szukac leciutkich parasolek, mi sie strasznie podoba mojemu chłopu tez i mowi ze juz inne mu w oko nie wpadaja, wiec klamka zapadła.
 
reklama
A ja uwielbiam wózeczki z gondolkami ,one maja swój urok .Tyle że nie muszę juz kupować ,bo będe miała dwa wózki ,Jeden z gondolką od tej koleżanki o której wspominałam i drugi od siostry dla dziecka od 3 miesiąca ,także mam pełny wypas .Mężuś mówi żebym mu już nie truła to przywiezie w przyszłym tygodniu wózek i łóżeczko
 
ja kupiłam wózek z terenowymi kołami i solidną ramą i też nie jest najlżejszy,ale nie będę go taskac do pokoju na górę,a jak trzeba będzie to mąż mi wniesie albo ktoś inny z licznej naszej gawiedzi ;) Do samochodu wejdzie spoko,bo koła się zdejmuje jedna ręką,a stelaż się składa na klik...AnnoU, zwróć uwagę,że ciężko jest złożyć do auta stelaż,jak przyczepiona jest spacerówka,trzeba będzie ją chyba odpinać i dopiero oddzielnie wsadzać do bagażnika,a to troszkę uciążliwe...takie moje spostrzeżenia na początek ale broń Boże nie zniechęcam cię do zakupu,każdy wózek ma swoje "ale"...Krecik,pierwsze słyszę,żeby Mutsy wyglądał na potężny i ciężki,przecież ma prościutka ramę i wygląda na poręczny...no cóż,co osoba to opinia...
 
Wlasnie dlatego sie zdziwilam jak dzis przeczytalam ze anna odradza nam kupno Mutsy! Tak jak mowisz, co osoba to opinia!!! A poza tym ja mam domek dwupietrowy ale nic m,nie nie zmusza zeby go codziennie na gore targac!! Wozka sie nie nosi przeciez tylko sie go pcha, a jak trzeba bedzie gdzies go wniesc to tak jak mowisz , Olu, od czego mamy naszych silnych mezczyzn???
 
Olu myślę że z większością wózków są problemy jeśli chodzi o zapakowanie ich do samochodu ale jakoś damy radę ;) tzn.mam na myśli naszych kochanych mężów :)
Kreciku Ty się nie przejmuj co piszą inni wiesz jak to jest kazdemu nie dogodzisz najważniejsze że Wy jesteście zadowoleni.



 
Hej dziewczyny
widze ze rozmawiacie o wozeczku mutsy
moze wtrace swoje 3 grosze na jego temat

1.jezeli chodzi o wielkosc to moim zdaniem nie jest to duzy wozek, stelaz wchodzi mi do kazdego uzytkowanego przeze mnie autka
i do tych wiekszych i do tych mniejszych wlasnie dzieki temu ze bardzo latwo zdejmuja sie kola (wystarczy przycisnac przycisk)
2.ciezar - niestety mieszkam na 3 pietrze i raczej nie wyobrazam sobie dzwigac calego wozka, stelaz zostawiam na dole, mam nadzieje ze nikt nie ukradnie
3.ja urodzilam w marcu, tak wiec wiadomo zimno, deszcz, snieg, dlatego kupilam gondole, teraz z perspektywy czasu raczej bym jej nie kupowala, ale to moje zdanie. Uzylam jej do tej pory moze 8 razy, ostatnio jakis tydzien temu jak bardzo wialo na dworze a na spacer szla moja mama i upierala sie zebym dala jej gondolke. Ja caly czas pomykam z fotelikiem PLAY.
4.co do akurat tego fotelika jedno zastrzezenie lub jak kto woli rada dla kupujacych. Koniecznie trzeba sprawdzic przed zakupem czy fotelik da sie zapiac w waszym samochodzie pasem. Ja bardzo sie zdziwilam jak ktoregos dnia chcialam pojechac na zakupy mniejszym autkiem a tu patzre pas nie starcza, za krotki. w wiekszym aucie na styk sie zapina, natomiast w vanie spokojniutko. Moje proby dotycza tylnych siedzen gdyz we wszystkich tych autkach nie da rady wylacyzc przedniej poduszki pow. pasazera. Jedyna proba na przednim fotelu rowniez okazala sie klapa ale to bylo sportowe autko i to sie nie liczy ;)

pozatym autko swietnie spisuje sie na naszych krzywych chodnikach oraz na trawnikach obok schodow bez podjazdow :)
moga spokojnie nim jezdzic osoby niskie takie jak ja (158cm) oraz wysokie

polecam naprawde wozeczek (jedyny minus to cena) ale mam nadzieje ze na koniec uzytkowania sprzedam
 
I potwierdza się że wózek trzeba wypróbować i dostosować do swoich potrzeb ,ale jak zawsze będą różne opinie bo nigdy wszyscy nie będa zadowoleni
 
co do fotelika typu mutsy-play to mam bardzo podobny-też rozkładany na płasko jak gondola ale z firmy JANE, jak na razie to naprawdę super rozwiązanie, bo mały leżeć może na płasko, ale jak w mutsy, niestety cena
 
Jak pisałam na akcesoriach chłopcy przywieźli mi już wózek którym od razu się zajęłam.Miał solidne czyszczenie i właśnie schnie na polku .Ten wózek to POLAK ,gosia była zadowolona .Wózek ma przekładaną rączkę i jest lekki .Posiada gondolkę ,pojemniczki na picie oraz co też jest ważne wszyty ochraniacz przeciwdeszczowy .Zobaczymy jak się sprawdzi przy uzytkowaniu ,ale jest dany od serca to na pewno nie zawiedzie .
 
reklama
Fajnie miec wozio w domku Wolu, prawda??? Niesamowite uczucie tym bardziej ze juz za niedlugo nie bedzie pusty!!!

Hornetko dziekuje ci bardzo za swoje zdanie na temat wozka Mutsy!!! Uspokoilas mnie i podalas swietne i wazne argumenty!!! Prosimy o wiecej takich opinii na temat tez innych wozkow od innych mam!!! To jest bardzo interesujace dla nas- laikow!!!
 
Do góry