reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Bo gdyby było tylko na klik to jest sens kupienia ale jak nie. To bezsensu

No dokładnie , nie musisz się bawić pasami , raz zamontujesz i po sprawie - dowiedz się może są różne rodzaje .My narazie mamy jedno auto , którym i tak mąż będzie jezdzi do pracy więc sie nie decydujemy na bazepóki co , bo tez pare stówek kosztuje. Jeśli bym duzo jeżdziła to napewno jest bardzo fajna opcja pod warunkiem ,że jest KLIK-KLIK oczywiście:)
 
reklama
Matik2012 rzuciłam okiem na te bazy do fotelików i faktycznie ten co piszesz jest mocowany jeszcze na pasy ,takie bez pasów to musiałby być family fix - chyba - on jest na klik bez pasów.
Właśnie ta baza do fotelika ,który ja mam kosztuje prawie 500 pln więc trochę dużo....dlatego narazie się nie zdecydowaliśmy ,zawsze można dokupić jeśli okaże się niezbędna.
 
Do góry