reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Najważniejsze, że wygodny dla Ciebie ;) Ja właśnie szukałam czegoś wyższego, bo mam 178 cm i te niskie wózki po prostu obijają mi się o kolana :p
 
reklama
IMAG1008.jpg
U nas wózek tez zamówiony .zdecydowalismy się na Mutsy Evo -mam nadzieję,że bedzie się dobrze prowadzić
My tez wybraliśmy Mutsy Evo. Kolor Light Grey, seria Nomad:-)
 

Załączniki

  • IMAG1008.jpg
    IMAG1008.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 236
Ostatnia edycja:
Aniusia80 - bardzo ładny jest ten kolor- tez nad nim mysleliśmy ale stanęło finalnie na czarnym , Zamawiałaś wszystkie dodatki do niego? - ja póki co zamówiłam osłonkę na nogi jedynie. torby nie miałam okazji ogladnąć na żywo więc jej nie zamówiłam :)
 
Aniusia80 - bardzo ładny jest ten kolor- tez nad nim mysleliśmy ale stanęło finalnie na czarnym , Zamawiałaś wszystkie dodatki do niego? - ja póki co zamówiłam osłonkę na nogi jedynie. torby nie miałam okazji ogladnąć na żywo więc jej nie zamówiłam :)

Mam póki co torbę i adaptery do fotelika maxi cosi. Nie zamawialam parasolki z racji tego że spacerowke można obracać. Spiworek dokupię przed zimą. Torba jest fajna, ma przegrodki, w środku wyciągamy mini przewijak:-)napewno się przyda, bo każde wyjście na spacer to wyprawa.
 
Dziewczyny ja mam fotelik Bebeconfort czyli maxicosi nie ważne w każdym razie nie m tej bazy do samochodu
Ale nie wiem czy warto ja dokupić i jakie ona mi daje plusy
Bo ja muslalam ze nie będę misiala pasami omotać fotelika ale z ta baza to nadal trzeba pasem fotelik przypiąć wiec jaka różnica ??
 
Mam póki co torbę i adaptery do fotelika maxi cosi. Nie zamawialam parasolki z racji tego że spacerowke można obracać. Spiworek dokupię przed zimą. Torba jest fajna, ma przegrodki, w środku wyciągamy mini przewijak:-)napewno się przyda, bo każde wyjście na spacer to wyprawa.

Muszę gdzieś dorwać te torbę i ją pooglądać- przewijak napewno się przyda - fajnie ,że jest w zestawie. Pamietam,że z pierwszym dzieckiem wszędzie chodziłam z tymi podkładami , niby 6 lat temu rodzilam a takich cudów wtedy nie było - a przynajmniej ja nie pamietam:)

No adaptery do fotelika tez zamówiłam a śpiworek podobnie jak Ty zakupię przed zimą. Parasolka też nie wiem czy będzie potrzebna jak coś to dopiero w przyszłym roku a są takie daszki do wózków do przedłużenia daszku spacerówki i nie wiem czy to nie jest bardziej wygodne .zobaczymy za rok , na zimę się nie przyda :)

Matik2012 - z tego co ja się orientowałam to te bazy są na KLIK tak zwany .Wiem o dwóch rodzajach baz - jedna to isofix jeśli jest w samochodziea druga to baza,którą mocujesz za pomocą pasów- ale fotelik tez jest na klik....ale może jest coś jeszcze innego ...
 
reklama
Matik z tego co sie orientowalam to te bazy sa na klik ale pasami i tak musisz pasami przypiac... Takie przepisy
 
Do góry