reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózkowy lansik

wiecznie_zajeta

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
147
Nie wiem, jak Wy ale ja uwielbiam spacery z wózkiem, mam fisia na punkcie wózków, wkładek, śpiworków i dodatków i najchętniej kupiłabym tego milion i co spacer, to w innym. Dla mnie mamusia z wózkiem, to ikona macierzyństwa. Jak jest u Was? Jesteście wózkowe "blachary"?
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
reklama
a czy któraś z Was może mi powiedzieć coś na temat gondoli? Jaki rozmiar wybrać, lepiej mniejszą dopasowaną czy ciut większą? Właśnie się nad tym zastanawiam. Dziecko krótko jezdzi w gondoli, może lepiej zwrócić uwagę na spacerówkę?
Zalezy czy jesteście wysocy, wtedy też możecie mieć długie dziecko i lepiej wtedy ciut większa, i czy bedziecie jezdzić w gondoli zimą, bo trzeba wziąć pod uwagę, że jakiś śpiwór kocyk żeby nie było dziecku niewygodnie
 
Tak, takie wydarzenie są organizowane raz na jakiś czas, pewnie na facebooku albo na stronie Twojego wypatrzonego wózka są wrzucane takie informację. Pewnie musisz polubic i śledzić takie wydarzenia, a to jest na prawdę fajna sprawa, oglądasz, porównujesz i możesz kupić w hurtowej cenie ;)
 
reklama
Do góry