reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wróciłam ze szpitala

Miasto
katowice
Rozwiązania
0
Witam Wszystkie ciężarów na lipiec. Chwała Bogu jestem dalej z Wami. W zeszły piątek musiałam zgłosić się do szpitala na obserwacje z powodu zagrożenia ciąży. Na szczęście we czwartek (wczoraj) mogłam już pójść do domku. Szpital to szpital i nikomu nie jest przyjemnie tam być zamkniętym (nio chyba że się rodzi dziecko to co innego) ale ja tam musiałam leżeć tydzień i byłam prawie odłączona od świata. Ale nareszcie jestem z Wami i Baaaardzo się z tego cieszę.Jak wychodziłam z mężęm ze szpitala obładowani byliśmy reklamówkami to śmiałam sięi mówiłam że " mam nadzieję że jak następnym razem będę wychodzić ze szpitala to z jeszcze jednym "pakuneczkiem" ale tym najsłodszym" śmialiśmy się co nie miara. I powiem Wam szczerze że bardzo zazdrościłam Wszystkim kobietkom które były na położnictwie, on już mają swoje kruszynki a ja muszę jeszcze trochę poczekać. Ale się doczekam.
Może dopiszą się tu mamusie które jak ja były "towarzyszkami niedoli" i tez musiały pobyć trochę w szpitalu a wiem już z własnego doświadczenia że nie jest ich nie mało.
Pozdrowienia.
Tetrina

reklama

mania

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Tetrina jak dobrze ze juz jestes w domku!!!!!
dbaj o siebie i o brzuszek!!! a nastepnym razem bedziesz wychodzila ze szpitala z malenstwem :lol: na pewno! o wiele bardziej szczesliwsza!!!!!! :lol: :lol: :lol:
duuuuuzo duuzoooo zdrowka!!!!
trzymaj sie no i pisz co u Ciebie :lol:
buziaki

AgaR.

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja rowniez bylam w szpitalu i to na same swieta.Dobrze,ze mam fajnego doktorka ktory dawal mi przepustki i wieczorki spedzalam z rodzinka :) Przechodzilam to kolejny raz poniewaz w pierwszej ciazy bylam w szpitalu 4 razy,nie liczac porodu :? Ale dobrze,ze jestes juz z nami!!!!

elfiko

lipcowe mamy ´05
Rozwiązania
0
o rany a u mnie tak sie zdazylo, ze nigdy nie bylam jeszcze w szpitalu ( no moze raz jak mnie mama rodzila) wiec teraz bede pierwszy raz i troche sie tym stresuje :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Ciuszki na wyjście ze szpitala Potrzebuję porady 8
Zosix Ubranko na wyjęcie ze szpitala Październikowe mamy 2020 2
joannatov Wybór szpitala Forum 35
G Wyjście ze szpitala na żądanie Potrzebuję porady 16
L Pierwszy poród - wyprawka do szpitala Potrzebuję porady 18
rossig Ciąża obumarła - relacje ze szpitala, pytania, zwierzenia Poronienia 43
Ania936 Przyjęcie do szpitala na łyżeczkowanie Poronienia 12
D Właśnie wyszłam ze szpitala i potrzebuje Waszej rady :( Potrzebuję porady 6
A Skierowanie do szpitala tydzień przed terminem porodu Ciąża, poród, połóg 15
D Termin porodu a L4 ze szpitala Potrzebuję porady 8
K Ubranka do szpitala Ciąża, poród, połóg 8
AniaKaja Poród w Warszawie 2020 - wybór lekarza, szpitala, poloznej Przyszłe mamy 10
Milenaa0810 Ubranka do szpitala Noworodek 8
A Kiedy najlepiej spakować torbę do szpitala? Potrzebuję porady 4
E Pakowanie do szpitala bliźniaki Potrzebuję porady 11
R Co na wyjście ze szpitala? Marcowe mamy 2019 11
K Pomocy !!!Powrót ze szpitala i karmienie piersią po przerwie!!!Mama z infekcją gardła i antybiotykiem niemowlę 1 miesiąc i 2 tygodnie Potrzebuję porady 5
M Torba do Szpitala Bielańskiego Poleć szpital, lekarza, położną 2
M Czy do szpitala zabiera się swoje mm Potrzebuję porady 35
Julianna_Szcz Wyprawka do szpitala i domu Grudniowe mamy 2018 24
Dusia94 Torba do szpitala Listopadowe mamy 2018 51
A Wyjscie ze szpitala. Potrzebuję porady 7
Sandra_kaminska Torba do szpitala Potrzebuję porady 25
D Szukam kliniki,szpitala na Cc Potrzebuję porady 13
D Kiedy do szpitala po terminie porodu? Ciąża, poród, połóg 8
M Wyprawka do szpitala - czego Wam brakowało? Potrzebuję porady 6
S Ubranka do szpitala Potrzebuję porady 10
kasia.zosia Jak rozpoznać ze rozpoczął się porod i kiedy wyjechać do szpitala? BB położna radzi mamom 3
M Zmienić lekarza czy iść do szpitala?:( Potrzebuję porady 4
Luxuorius Jak ubrać noworodka na wyjście ze szpitala? Termin grudzień Noworodek 7
pinkaaa Jakie ciuszki na wyjscie ze szpitala - początek października! Noworodek 2
Jasmina88 Co jest w Twojej torbie do szpitala? Dzieci urodzone w maju 2016 112
Malusiolka Na sygnale!! Czyli wieści ze szpitala. Dzieci urodzone we wrześniu 2016 3
Bar Bra Torba wyprawkowa do szpitala :) Dzieci urodzone w marcu 2016 458
A Torba do szpitala Dzieci urodzone w październiku 2015 81
S Wybór szpitala Potrzebuję porady 6
EwciaZ Poród, szpital + torba do szpitala Dzieci urodzone w lipcu 2015 146
G Co potrzebne do szpitala? Potrzebuję porady 10
D Ubranka dla dziecka do szpitala Potrzebuję porady 7
Doggi Ready Steady Go - czyli wiadomości ze szpitala (BEZ KOMENTARZY) Dzieci urodzone w styczniu 2015 76
S Położne ze szpitala bródnowskiego w Warszawie Potrzebuję porady 4
mamaTomeczka Wyprawka do szpitala Staraczki 2013 w ciąży 1
CzekamyNaIgorka Wyprawka do szpitala w Rydułtowach - Woj. Śląskie. Przyszłe mamy 1
Nanncy WIEŚCI ZE SZPITALA - dyskusja/komentarze Dzieci urodzone w maju 2014 3
Tehawanka Wyprawka do szpitala Przyszłe mamy 2
Monila SOS -czyli wieści ze szpitala !!!!! Bez Komentarzy :) Dzieci urodzone w lutym 2014 17
Edysiek Wieści ze szpitala - bez komentarzy Dzieci urodzone w kwietniu 2014 126
Malusiolka Na Sygnale! Wieści ze szpitala - Bez Komentarza!! Staraczki 2013 w ciąży 11
natkusia SOS na sygnale!! - Wieści ze szpitala [BEZ KOMENTARZY] Dzieci urodzone w sierpniu 2014 0
karmelowa NA SYGNALE! czyli wieści ze szpitala-->BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w maju 2014 22