reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Post ptaszynko superr pomysl z tyml watkiem:tak:;-)

Princi jutro bedzie lepiej;-)A auto przeciez mozna naprawic, ale ta krew z nosa bardziej mnie martwi, oby jutro byl lepszy dzien:tak:;-)

Dobranoc brzuchatki:-);-)
 
reklama
Kroptusia GRATULACJE!!!
Super! Mamy kolejną mamusię. Moja dzidzia strasznie się pcha na dół. Mój M mi powiedział żebym się dostosowała do jego prośby i urodziła w piątek wieczorem bo wtedy najłatwiej mu będzie załatwić sobie wolne. Hehe. :-D Spryciarz. Żeby to się tak dało.
Ogólnie jak kładę się spać i nagle postanowię się obrócić na drugi bok to nie wiem czemu ale zawsze przychodzi mi na myśl że przydałby się dźwig ;-):-D Zaczyna być coraz ciężej. Nie miałabym nic przeciwko temu żeby urodzić w najbliższy piątek. Życzę miłej nocki!

 
Dziewczynki wybaczcie, ale muszę ujawnić swoją jędzowatą naturę i troszke na was nakrzyczeć...

ZROBIŁ SIĘ NA TYM FORUM TAKI SYF, ŻE GŁOWA MAŁA! Kiedyś wchodziło się tu z przyjemnością.. było czysto, przejrzyście... jednym słowem elegancko... koszmar zaczął się jakiś czas temu... pojawił się problem dublowania tematów...
np. 8 stycznia Reni założła temat "tyjemy/chudniemy chwalić się", a 3 marca kizi założyła temat "ile już przytyłyście" to był pierwszy taki problem, który jak pamiętam został bardzo szybko rozwiązany.. rozumiem, że kizi mogła nie zauważyć, że taki temat już istnieje więc poruszono problem na głównym wątku i zdecydowano, że te info będą wpisywane w temacie który powstał pierwszy... i to było tzk "ku przestrodze"... bardzo długo problem się nie pojawił aż w końcu zaczęły pojawiać sie tematy "jaki wózeczek, łóżeczko, butelka czy cycek, komoda czy wanienka, białe czy czarne no jakiś hardcore to jest!!!
Wejdźcie na fora z innych miesięcy.. dziewczyny mają po kilka tematów.. zakładają konkretne wątki...
i na prawdę... nie chcę żeby ktoś się na mnie obraził... bo to co piszę to dla dobra ogółu... ale czy na prawdę nie można zapytać na ogólnym "hej dziewczyny, macie jakieś ciekawe pomysły na nudny wieczór?"...? trzeba od razu zakładać wątek z takim problemem...? przecież te wątki umierają samoistnie... nikt na nie nie zagląda bo większość dziewczyn produkuje się na głównym z tego typu problemami.. i od tego ten wątek właśnie jest... rozumiem, że wybór wózka to rzecz ważna... i całkowicie się zgadzam z tego typu wątkiem, bo na głównym takie info szybko uciekają... ale serio... trzeba przystopować...

i pytam GDZIE JEST JAKIKOLWIEK MODERATOR TEGO FORUM...? przecież głównymi zasadami pożądnego forum jest to by nie "spamowano", nie "trolowano" i by nie "karmiono trola"

dlaczego nikt nie dopilnował tutaj pożądku.. kiedyś to było na prawdę fajne przejrzyste forum

z góry przepraszam jeśli uraziłam kogokolwiek

musiałam to z siebie wyrzucić:sorry2:
 
Kroptusia - ogromne gratulacje,cieszę się że masz to już za sobą,ucałuj swojego bąbelka i trzymaj się.:tak::tak::tak::-):-):-):tak::tak::tak:

Dobranoc wrześnióweczki.
 
romcia nie mó ze ty nadal w dwupaku!? a raczej trójpaku... kochana przecież masz bliźniaczki... ródź że laska, bo potwierdzisz regułę (ze blizniaki - wczesniaki) wyjątkiem :-)
 
witam wszystkie mamy poniedziałkowo:-)
Może ktoś jeszcze się rozpakował?:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Eli masz 100% racji mnie tez wkurza ilośc wątków na naszym forum:sorry2: przecież niedługo bedziemy potrzebowały bardziej przydatnych wątków takich jak pielęgnowac i karmic maluszka itp. i wtedy to juz bedzie 15 stron tematów:baffled:
Za bardzo się na tym nie znam ale czy niemożna połączyc niektórych watków???
Naprawde o wiele łatwiej byłoby nam się poruszac po takim forum:-)
 
Ja uważam tak samo, zagląda sie tak naprawdę na główny, a w pozostałych na te najważniejsze, reszta rzeczywiście sama poumierała. Może zrobić jakieś archiwum i wrzucić te umarłe?

Ciekawe czy któraś rozpakowana dziś:) ja od rana mamból jak na miesiączkę, w nocy kilka skurczyków, ale narazie cisza.........chciałabym być już po wszystkim.

Pozdr.
 
reklama
Hejka . Bol mi nie minal ciagle czuje takie odretwiale podbrzusze :-( nie moglam spac do tego doszla mi biegunka zaraz bede dzwonic do gina co z nami dalej ... mam nadzieje ze go trafie i ze nie bedzie bardzo zabiegany po urlopie ...

O juz mam 1 w odliczaniu :)
 
Do góry