reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Brrrr.... zimno
chyba oszaleję! dopiero co skończyło się skuwanie w moim mieszkaniu to znów dziś zaczeło się u sąsiadów. Chyba odrazu kują we wszystkich 5 pokojach :( bbuuuu
 
reklama
Cześć, u nas też nieprzyjemnie, pada i jakoś tak ponuro..
nanusia współczuję stresu i nieprzyjemnego badania. I rzeczywiscie odpoczywaj, dzidzia najważniejsza:-)
bluetooth dawaj ten przepis na alkohol bez alkoholu;-)

Spałam dzisiaj z poduchą..jeszcze nie wiem czy mi się podoba:-) rzeczywiscie z przekręcaniem jest problem..ale będę dalej próbowac i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Ola gratulacje dziewczynki:-)
Agusia mi na bolące plecy pomagał masaż. Spróbuj. Chociaż wiem, że na każdego jest inny sposób.

Mój brzucho w weekend zobaczyła fryzjerka, i aż mi się miło zrobiła, bo od razu spytała czy znam już płeć. Dobrze, że już wygląda bardziej na ciążowy niż spożywczy hihihih

A w weekend mam dawno zapowiadaną parapetówkę, oj będzie dużo ludzi. Dlatego Bluetooth też chętnie skorzystam z Twojego bezalkoholowego przepisu.
 
Bry dziewczyny!
Dziewczyny, właśnie wróciłam z Izby Przyjęć. Bo dostałam znowu brunatnych plamień i podczas oddawania stolca poleciała mi krew i skrzepy żywej krwi. Stąd też prawdopodobni eten stan podgorączkowy.
Trafiłam znowu na tego nieprzyjemnego elkarza, ale cóż. Imbecyl sprawdzał czy nie mam hemoroidów i wkładał mi palec w d..e, a okazało się,że mam nisko usadowione łożysko i to właśnie może być przyczyna. Na i stwierdził na koniec,że on tu krwawienia zadnego nie widzi tylko brunatna wydzieline. Normalnie, poczułam się jakbym nie odróżniała kolorów i do tego z nudów jezdziła po izbach przyjęć.
Jutro mam wizytę u swojego lekarza i ten ma zadecydować co dalej, czy potrzebna jest hospitalizacja, czy wystraczy oszczędny tryb życia. Tak więc z dniem dzisiejszym pożegnałam się z pracą, a tak bardzo jeszcze chciałam pracować.:(
Jakoś tak mi źle jest, ale cieszę się,że mój synek ma się dobrze, bo serducho mocno waliło.
nanusia to jakas ironia losu ze akurat musialas trafic na tego samego lekarza.... najwazniejsze ze z maluchem jest wszystko ok i ze dzisiaj masz wizyte u swojego ginia. Mam nadzieje ze to nic strasznego i po prostu przyjdzie Ci sie troche bardziej oszczedzac. Dziecko jest teraz najwazniejsze wiec jak najbardziej zwolnienie jest wskazane.
Co do boli kregoslupa, to miewam czasami. Nawet wczoraj mialam takie lekkie. Mi pomaga rozciaganie sie na rozne strony ale mysle ze jest to kwestia indywidualna, bo zalezy tez od tego gdzie boli.

Za mna ciezka noc. Wczoraj wieczorem tak mnie brzuch bolal ale tak miesniowo jakos, tak jak kiedys wiazadla jak sie macica rozciagala. Roznica taka, ze teraz te bole sa w okolicach pepka wiec mysle ze to po prostu kolejne ruchy macicy ku gorze. Nie moglam sobie zupelnie znalezc pozycji. Na bokach brzuch ciagnie i boli, wiec musialam sobie pod niego poduszke podkladac. Na plecach troche lepiej ale tez jakos dziwnie. Nie wiem jak to bedzie dalej, jesli juz teraz trudno mi sie do snu ulozyc :baffled:
U mnie dzisiaj jeszcze zimniej niz wczoraj i do tego ponuro a mnie dzisiaj czeka wyprawa komunikacja miejska na drugi koniec Berlina na polowkowe :nerd: Dobrze ze wracam z moim M samochodem.
Ja juz dzisiaj po kolejnych porzadkach w nastepnej szafie. Kolejne dwie polki odzyskane :-D w sypialni robi sie coraz wiecej miejsca i o to chodzi, bo przeciez niedlugo trzeba kacik dla ksiezniczki urzadzac :-D
Lece nia watek z gotowaniem bo widze, ze sie dziewczyny o przepis na drinka dopominaja :-)
Milego dnia i lepszej pogody zycze!
 
Bluetooth a widzisz mnie boli na dole, nie w okolicach pępka, tylko jakby to ładnie napisać -podbrzusze?..ale to też tak mięśniowo..więc też myślę, ze coś mi się rozciąga..idę 24 maja do lekarza, to się spytam. Myślę, ze jakby coś się złego działo to miałabym też jakieś inne objawy..jakoś nie wiem czemu ale zastanawiam się czy nie skraca mi się szyjka macicy? nie wiem skąd to wymyśliłam..ale tak jakoś sobie uroiłam..a jak siedzę na krześle w pracy to mega dyskomfort, zaczyna mnie męczyć..takze nie wiem ile jeszcze wytrwam w robocie.

Jak ostatnio zrobiłam przegląd ciuchów na strychu to znalazłam swoje ciążowe jeszcze z 1-szej ciąży. Zależało mi szczególnie na jednych letnich spodniach, a znalazłam też czarne- myślałam, że one zajechane i raczej juz do smieci a tu się okazało, ze całkiem fajne..i dzisiaj w nich śmigam:-)
 
Dzień dobry.
Wczoraj Mnie nie było, pojechałam z mężem w trasę i aż w Słubicach byłam :tak:
Dzisiaj pogoda do niczego, pochmurno, zimno nic się nie chce ale trzeba pranie wstawić i takie tam ....

Miłego dnia mamuśki :-)
P.S. Jakoś dzisiaj brak weny na pisanie .... w ogóle brak humoru .... :-(
 
Bluetooth a widzisz mnie boli na dole, nie w okolicach pępka, tylko jakby to ładnie napisać -podbrzusze?..ale to też tak mięśniowo..więc też myślę, ze coś mi się rozciąga..idę 24 maja do lekarza, to się spytam. Myślę, ze jakby coś się złego działo to miałabym też jakieś inne objawy..jakoś nie wiem czemu ale zastanawiam się czy nie skraca mi się szyjka macicy? nie wiem skąd to wymyśliłam..ale tak jakoś sobie uroiłam..a jak siedzę na krześle w pracy to mega dyskomfort, zaczyna mnie męczyć..takze nie wiem ile jeszcze wytrwam w robocie.
aniawos bole na dole to ja tez mam ale to juz z innego powodu :-) wlasnie od siedzenia w robocie przy biurku i przebywaniu w pozycji zgietej przez dluzsza chwile. Z tego tez powodu siedze na zwolnieniu, bo nawet spacerki co 15minut nie pomagaly. Po 2 godzinach siedzenia w pracy bolalo mnie podbrzusze, kosc ogonowa i plecy :baffled: no i ginka mi grozila zwolnieniem wiec stwierdzilam ze niunia wazniejsza i poszlam na zwolnienie. Od jutra bede na tzw, zwolnieniu z pracy z adnotacja ze nie moge siedziec. Nie jestem wtedy na zwolnieniu tylko po prostu moge pracowac ale nie siedzac :-) Jutro z tym kwitem pojade do szefa, zobaczymy co on na to powie :-)
 
Hej
Mnie kilka dni nie było bo komunie córy przygotowywałam ale mam juz to za soba UFF! ale było pieknie i wszystko na medal prócz pogody :-(.
Dzidzia sie ma dobrze i przez ten stresowy okres przeszła dzielnie i cały czas daje o sobie znać.
Dzis jeszcze przede mna koncert Shakiry,idziemy całą rodziną ;-)
Nanusia niestety ale takich psaudo lekarzy jest masa .Najważniejsze że synek ma się świetnie.No i musisz sie baaardzo oszczędzac skoro masz nisko łożysko.
Agusua_x pewnie że kręgosłup może juz dawac o sobie znać
Bóle kręgoslupa w ciąży. Znajdź na nie metodę. - BabyBoom
A tutaj dla was fotka mojej starszej



 
cześć wszystkim, u nas zimno i pochmurno, nawet w domu mi jakoś zimno, wstawiłam barszczyk taki fajny "bogaty" w warzywka, w sam raz na rozgrzanie będzie. Dziś chodzę jak naćpana, kręci mi się w głowie strasznie, chyba pogoda taka...

Ola - gratuluję dziewczynki!! coraz więcej tych dziewczynek nam się tu zbiera :)

Ania - bo nie doczytałam - Ty masz już wskazania na cesarkę? dlaczego niby?? pamiętam tylko że mówiłaś że Iga wyszła przez cięcie... a Swissmed dobry, ale drogi poród. Ja rodziłam na Zaspie i nie dam złego słowa powiedzieć, owszem, panie w izbie przyjęć okrutne i opryskliwe, za to na oddziale bajka!! super opieka w trakcie porodu i po. Dużo znajomych tam rodziło i wszystkie dziewczyny zadowolone. Swissmed dla mnie za drogi.
 
reklama
Do góry