reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

ja już nie szczepie na nic od Priorixu, na meningo nie mam zamiaru :no:
ciekawe co na siusiaka lekarka powie bo mu cala skórka nie schodzi :no:
u nas kazała podczas mycia Mackowi odciagac skorke, ale ten sie drze jak nie wiem co i mam problem. starszemu kazala tak odciagac dopiero jak mial 4 lata, wiec byl bardziej kumaty i nie protestowal i bylo ok, wiec jak narazie nie naciskam, zeby mlodego nie zrazic...
 
reklama
Witam po 100 latach :) fajnie, że forum znów troszkę odżyło.
Jula chodzi do złobka, chociaż to trochę zadużo powiedziane, że chodzi we wrześniu chodziła 3 tyg, w październiku 6 dni...
Teraz siedzimy w domu na Zinnacie, bo anginę złapała a przed anginą było zapalenie spojówek i jeszcze inny kaszel też antybiotykiem.
Biegamy nadal w pieluchach niestety i śpimy ze smokiem :(
 
Hej!
U nas wiele się nie dzieje. Gosia chodzi do przedszkola już piąty miesiąc. Teraz zostaje ok 7 godzin i ani razu nie protestowała. Ma ulubionego kolegę, z którym buźki sobie dają i mówi, że go bardzo lubi:-D. Może to przyszły zięć....Chora była tylko raz i to jeden dzień( grypa żołądkowa). Ja pracuję i jestem przeszczęśliwa, że w końcu się wyrwałam z domu. No i widzę ogromne postępy w rozwoju Gosi w związku z tym, że chodzi do przedszkola. Gada jak najęta, śpiewa jak najęta. Z pomocą Pani z przedszkola pozbyłyśmy się smoka, no i już od dłuższego czasu woła siusiu i kupę i bardzo rzadko zdarza się jej narobić w majty. Same plusy!!!:-)
 
I ja jestem.

Weronika miała iść do żłobka od stycznia, ale chyba żłobka jednak nie wybudują na cza, niestety firma, która wygrała przetarg kombinuje i raczej się to nie uda.
Szkoda mi jej, bo teraz dziewczynki są w Domu Kultury i 3h to za mało, a to tylko w sobotę.
 
i ja wyskakuje :) Julka to mala gadula , sika na nocik od ponad pol roku (kupa od 3 dni laduje na ubikacji ) :-) do przedszkola idziemy od wrzesnia (obecnie babcia pilnuje) :tak:

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry