reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witam i ja z lozeczka. :)
Catedra- zcalego serca gratuluję. :*

Ja dzisiaj nawet wyspfna pomomo nocnej walki z zaparciem. :( brzuch mnie jeszcze boli ale daje rade. Zostalo mi 6 dni do terminu i juz jestem sfrustrowana tym czekaniem. Ehh. Moze ktoras chetna zaczac dobrą passe ? Milego i owocnego dnia kochane.
 
reklama
Hej Kochane

Bubbles no nie tylko w nocy cisza bo w ciągu dnia też niewiele się dzieje. Ale już niedługo i my zajmiemy się dzieciaczkami <3
maltanka fakt dziś łóżka aż się wychodzić nie chciało.

Ale nie wolno się dać przytłoczyć pogodzie więc oglądam ddtvn i może wypiję dziś kawę bo dawno nie piłam ;-)
 
Dzien dobry - ja dzis wyspana choc budzilam sie jak zawsze kilka razy. Synek odwieziony do szkoly, corcia szaleje, a malenstwo w brzuszku sie rozpycha i narazie sie nie spieszy na wyjscie :happy:
 
Hejka,

Ja dziś pospałam, ale humor i tak średni. Od dziś jestem oficjalnie przeterminowana :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Pogoda beznadziejna... bez sensu to wszystko już...

Alpine jeśli się rusza to myślę, że jest ok.

Miłego dnia!!!
 
hej :)

ja też wyspana :) czuję się tak fantastycznie, że normalnie nie porównam tego do niczego. Mały spał grzecznie oczywiście pół nocy przy cycku ale za to jesteśmy mega wyspani :p

żadna się nie rozpakowała?
 
dzień dobry wszystkim,
niczym się nie wyróżnię - nie urodziłam, nie wyspałam się i nockę miałam z głowy z powodu bólu podbrzusza i wc ;/ także jak u większości :p

Catedra - nie moge, tak sie bałas porodu a tu prosze jakie miłe zaskoczenie i wyspana jestes - tylko pozazdrościc, to widocznie rekompensata za pierwszy trudny poród :)
doczytałam relację na gratulacyjnym - może nie tak miłe zaskoczenie jesli chodzi o podejście połoznych, ale fajnie, że szybko wyszłas i suma sumarum skończyło sie dobrze :)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :)
Witam się i ja przy śniadanku i herbatce :)
Kule bele pogoda u nas też dzisiaj kiepska a chciałam jeszcze nasze pościele wyprać... ale za pare dni zaczynają grzać więc wtedy wypiore dam na kaloryfer i szybko wyschnie do wieczora :) my z M mamy narazie jedną pościel bo zachciało nam się wielkiej kołdry 200/220 i jeden komplet mamy taki :)

Joani spóźnione ale wszystkiego najlepszego z okazjii rocznicy :)

Emka się nie odezwała... ciekawe co u niej :)

Co do krwawienia to ja też pierwsze dni miałam dość duże ale po 5 dniach już taki jakby delikatny okres po 3 tygodniach już było czyściutko nawet bez wkładki szło chodzić :)

Maltanka ja dziś też kiepsko spałam i jakieś chore sny miałam..

ahh te czekanie .. ciągnie sie bo już chcemy żeby było po wszystkim i już najlepiej w domku :)

Obiadek dziś z wczoraj mamy więc luzik dzisiaj .. pranie jakieś małe zrobie i wsio :)

miłego dnia kochane :)
i powodzenia i szybkości dla rodzących :) && :*
 
Ann_ no pewnie im bliżej naszego terminu tym będzie spokojniej, bo już większość będzie rozpakowana i nie będzie miała czasu na BB, a my tu będziemy tylko marudzić:-p
 
Bubbles tak my na końcówce :( ale wczoraj z nudów czytałam jak rozpakowały się sierpniówki i ostatnia urodziła jakoś 21 sierpnia z terminem 30 sierpnia, może u nas też tak się rozkręci ;)

ania a już myślałam że coś u Ciebie się ruszyło bo nie było cie ;)
 
reklama
Hej Dziewczyny :)
Nie było mnie tu parę miesięcy - ale na Wrześniówkach od samego początku :) Przez ostatnich kilka dni przeglądałam co u Was słuchać żeby się nieco wdrożyć w temat :) GRATULUJĘ wszystkim rozpakowanym Mamom i witam wszystkie maluchy na świecie :)
Mam termin na 28.09. ale mój lekarz twierdzi, że jeszcze mała jest tak wysoko, że chyba nie wyrobimy się na czas - a tak bym chciała żeby to było jednak we wrześniu.

Mam też pytanie czy któraś rodziła albo planuje rodzić w szpitalu Bielańskim? To mój pierwszy poród i mam miliony obaw. Wciąż waham się czy nie skrócić męki przez cesarkę, ale z drugiej strony skoro wszystko jest super to czemu nie spróbować naturalnie.
Też coraz mniej spię po nocach i ciągle myślę o porodzie.... a zarazem jeszcze nie wzięłam się za pakowanie torby....

Miłego dnia i będę zaglądać do Was teraz już pewnie codziennie :)
 
Do góry