reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

Az dziwne,bo ja jak zdejme kolczyki to tez dlugo moge nie nosic i nigdy mi nie zarosly. jak juz to taka kuleczka sie zrobi,ale to jest bezbolesnie i bezkrwawo do przepchniecia
 
reklama
No wlasnie dziwne bo kiedys to 3 miesiace nie nosilam i nie zaroslo.A teraz masakra.Ide opilowac kolczyk i sprobuje.
 
Jednak chyba zaroslo bo musialam przebic.Narazie troche sie paprze ale kolczyka nie zdejmuje.
I wiem dlaczego tak sie stalo.Na sylwka zalozylam metalowe kolczyki i po nich dziurki mi napuchly i podeszly ropa.
 
a ja ostatnio kupilam olay, krem taki..nawilzajacy z podkladem... No i beznadziejny.
Soraya ma fajne kremy :)
 
laseczki czym sie golicie pod pachami? ja jade maszynka ale nie jestem zadowolona z efektow. zastanawiam sie nad kremem- sa skuteczne?
 
reklama
w zeszlym roku urzywalam kremu,ale... sama nie wiem, nieco gorzej jak maszynka, dluzej schodzi, aczkolwiek mialam wrazenie jakby troszke wolniej odrastaly. Kiedys depilatorem sprobowalam i lo matko jaki bol!!
 
Do góry