reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

To współczuję. Już się chce słoneczka i ciepła. U mnie dzisiaj też słoneczko od samego rana aż sie buzia sama śmieje:-)

No ja po niedzielnych nagłych dużych opadach i nerwach z tym związanych , śmiało wołam : zimo wy....:) ale dziś chyba nie lepiej znów pada śnieg i -7 . I mam nadzieje ze młode ze szkoły odbierze tata a ja nie będę musiała wychodzić bo mi się nie uśmiecha. A tak było pięknie w tamtym tyg w poniedziałek się opalałam a teraz taka kicha, jedyny plus ze mąż budowlaniec ma trochę przestój i w końcu mamy trochę czasu pobyć razem
 
reklama
No ja po niedzielnych nagłych dużych opadach i nerwach z tym związanych , śmiało wołam : zimo wy....:) ale dziś chyba nie lepiej znów pada śnieg i -7 . I mam nadzieje ze młode ze szkoły odbierze tata a ja nie będę musiała wychodzić bo mi się nie uśmiecha. A tak było pięknie w tamtym tyg w poniedziałek się opalałam a teraz taka kicha, jedyny plus ze mąż budowlaniec ma trochę przestój i w końcu mamy trochę czasu pobyć razem
To faktycznie jakiś przynajmniej jeden plus z tego zimna masz :-) A jeśli to nie tajemnica to skąd jesteś że u Ciebie jeszcze śnieg pada :-)
 
W okolicach 10 tyg a później 21-26 tydz z obciążeniem czyli piciem tego okropnie słodkiego. Przynajmniej tak wyczytałam i tak kojarzę z poprzednich ciąż
Super dziekuje za informację!;)
Dziewczuny tez macietakie uczucie jak ja 'kiedy siadam na krzesle mam takie uczucie jakby macica sie wtedy rozchodzila na boki i jakby mial mi peknac brzuch...
 
Ja aż takiego uczucia nie mam, ale ostatnie dwa dni czuje po lewej stronie brzucha że coś się rozciąga. W sumie na zmianę z pachwinami odczuwam takie rozciąganie .

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie zimno i śnieg, zmarzłam strasznie rano bo auto mi bardzo zamarzło i musiałam pójść do przedszkola z małą.. mam nadzieję że bd już ta wiosna bo mam dość

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez jeszcze nic nie kupuje. Gdzies kolo maja-czerwca zaczne cos sie rozgladac i kupować. :) jakoś mnie nie ciągnie do zakupów.
Mam podobnie. Dostałam kilka ubranek głównie dziewczynkowych i leżą. Rozgladam sie bardziej za drozszymi rzeczami jak wózek łóżko fotelik i czekam na okazje
 
reklama
Do góry