reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Nie ma co się martwić na zapas, jezli wszystko jest w porządku. Ja nieraz się zastanawiałam, mając 13-ścioro kuzynostwa i 3 rodzeństwa, czemu akurat mnie spotykały straty, gdy im wszystkim rodzą się zdrowe dzieci nawet bez planowania. Nawet w moim otoczeniu jest tylko jedna osoba ze stratą i mi akurat takie forum pomaga, ponieważ wiem, że mimo, że Was nie znam to są osoby, które mniej lub więcej rozumieją. Martwię się codziennie odkąd zrobiłam test i chyba już tak zostanie bez względu na dalsze losy :)
Czasem mało wiemy, nawet chociażby o kuzynostwie, ile jest nawet młodych małżeństw kilka lat po ślubie a wciąż bez dzieci (u mnie tak jest jak się zastanowię) 🤷🏼‍♀️ i to choćby właśnie w rodzinie, albo tych co mają dzieci i nawet nie zdajemy sb sprawy ile lat się starali o dziecko i czy któraś z nich nie poroniła, nie zmagają się z niepłodnością tak jak i my, wydaje mi się, że to jest właśnie bliżej niż czasem myślimy.
Ja po poronieniu to co chwile się dowiadywałam, że ta poroniła, ta, tamta i naprawdę tych osób jest mnóstwo, w rodzinie, w pracy ale (nie wiem czemu) uważa się to za temat tabu, a widze dopiero po takich wydarzeniach, jakie to jest powszechne....

Przykro mi bardzo z powodu twoich strat - czytalam dalsze posty, wiem, że żadne słowa nie są wtedy odpowiednie, ale jakbyś czegoś potrzebowała to masz chociażby nas :)
Dużo siły dla was i trzymam kciuki żeby przyszłość była w samych różowych barwach, chwyciła mnie za serce Twoja strata i wiedz, że dużo z nas tutaj jest z Toba myślami 😊
Mi pomogły słowa, że trzeba to przeżyć po swojemu, że jak potrzebujemy się wtedy wypłakać to płaczmy, przeżyć chwile smutku to je przezymy i nie trzeba tego tłumić i isc dalej - glowa do góry :)
 
reklama
Witam wrześniowe mamy 2022! :)

Lista:
01.09 @Euforia0204 @niunia2324
02.09 @Luni (OM)
03.09 @Lily2389 (OM) @kosik_3
04.09 @Septemberka, @d0mi
05.09 @Atramentowa (OM), @Majena94 @Rachelita @wezsietatatooo
08.09 @Paulina ❤ @cosmolady
09.09 @milusia83
10.09
12.09 @Ada_M
15.09 @Ankosik (OM) @Mikkka123
16.09 @Nelka85
17.09 @holenderka92 (OM)

21.09 @Estuś (OM)
24.09 @MamaR @Peauela
27.09 @bejbi002
Też dołączam,pozytywny test 27 grudnia, ciąża bliźniacza :) planowo terminie na 08.09.2022,ale przy bliźniakach rozwiązanie może być wcześniej:)
 
Hej dziewczyny, jestem kwietniową mamą i po porodzie zostało mi kilka rzeczy których nie użyłam, między innymi przez to, że rodziłam CC plus parę innych pierdołek. Chętnie pozbędę się w komplecie:
- pianka Ginexid
- Bepanthen Baby 100g
- Tantum Rosa proszek
- Tantum Rosa płyn do irygacji w buteleczkach
- Milax M
- Proctanal Enema
- Maltan maść na sutki z lanoliną
50zł plus przesyłka, mogę wystawić na Vinted :)
 
Komentarz gościnny: Cześć dziewczyny, jestem październikową mamą 2022 ale i mamą półtorarocznego chłopca. Mam na sprzedaż wózek Cybex Balios S Lux z adapterami do fotelika Avionaut Pixel, uchwytem na kubek i parasolką. Gdyby któraś z Was była zainteresowana to dajcie znać :)
 
Cześć! Kiedyś tu pisałam ale dawno nie zaglądałam. Macie jakieś zamknięte konto? Ja mam termin na 11 września. Mogę do Was dołączyć?
 
reklama
Do góry