reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Dzien dobry :)
Ja rozpoczelam dlugoli weekend. Mieszkam w De a tu piatek juz dniem wolnym . Wiec dzis zaczynam pomalu szykowanko do swiat.
Zamiast pospac to 10 to wstalam przed 7 ...
Ale jeszcze leze w lozeczku .



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Czesc wszystkim.Pisałam trochę na początku,ale pozniej juz tak żle się czułam ,ze tylko was kazdego dnia czytam.Wczoraj miałam wizytę i będzie dziewczynka.Mam juz synka 2 latka ,ale to był największy szok w życiu ,bylismy z męzem przygotowani na drugiego chłopczyka a tu taka niespodzianka.

Z okazji Swiąt wszystkim składam serdeczne życzenia spokoju i radości oraz duzo odpoczynku.
 
Czesc wszystkim.Pisałam trochę na początku,ale pozniej juz tak żle się czułam ,ze tylko was kazdego dnia czytam.Wczoraj miałam wizytę i będzie dziewczynka.Mam juz synka 2 latka ,ale to był największy szok w życiu ,bylismy z męzem przygotowani na drugiego chłopczyka a tu taka niespodzianka.

Z okazji Swiąt wszystkim składam serdeczne życzenia spokoju i radości oraz duzo odpoczynku.

Gratuluję! :) chyba druga dziewczynka na naszym forum :)
 
hej dziewczyny ja niestety nie będę dziś za bardzo aktywna bo jestem w pracy sama z 4 osobowego zespołu jesteśmy we 2 więc roboty dużo....choć liczę, że przed świątecznie będzie spokojniej niż zwykle :-p
co do zasiłków to temat rzeka i wiadomo, ze każdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo. Generalizować nie można.

juliana gratuluję dziewczynki :-) :)

KasiaRo z tego co ja wiem to surowego w ciąży nie można ze względu na większe ryzyko salmoneli ale to chyba jedyny powód. Za mną chodzi sushi i chyba się wybiorę ale powybieram takie żeby nie było surowej rybki i wezmę w tempurze więc powinno być ok :tak:

miłego dnia
 
Jane, surowego to absulutnie nie wolno, to wiem:) tez teraz jem tylko pieczone etc

Dzien dobry tak w ogole!


ckai3e3knlg02eze.png
 
Witajcie Kochane :)
Pogoda piękna dzis.
Jane oby czas w pracy szybko minął ;)
Juliana to będziecie mieć parkę super ;)
Mnie dziś brzuch boli i chyba będę musiała zadzwonić do mojej gin tyko boje się, że jak będziei kazała jechać na pogorowie to będę musiała zostać w szpitalu ma same święta :(
Miłego dnia Dziewczynki
 
A ja wlasnie zaliczylam pierwszy ciazowy rzyg;) chociaz w duzej mierze to wina mojej choroby lokomocyjnej...

Acgug, ale gdzie Cie boli? Moze sie zmeczylas przygotowaniami do swiat?


ckai3e3knlg02eze.png
 
Dzień dobry Dziewczynki :*

Acgug jak się czujesz? Mam nadzieję, że to nic poważnego.

Ja dziś o 13.30 mam ostatnią rozmowę z kandydatką na kelnerkę, a potem do spowiedzi i do domu dalej pichcić i sprzątać.

U mnie też piękna pogoda.

Miłego dnia Mamuśki :)
 
Jak siedzę to przestaje boleć. Najgorzej jak chodzę to wtedy mnie ciągnie tak w dole brzucha. Fakt wczoraj miałam ciężki dzień: zakupy, a potem pieczenie.
Kurde nie wiem co robić :(
KasiaRo współczuję wymiotow
 
reklama
Acgug, moze poprostu macica rosnie i stad bol?

Mi juz przeszlo na szczescie, zrobilo mi sie niedobrze jak wysiadlam z samochodu, na szczescie juz w domu.


ckai3e3knlg02eze.png
 
Do góry