reklama

Wrześniówek czas wolny :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2014' rozpoczęty przez Amaliee, 18 Luty 2014.

1. Amaliee

Amaliee Gość

Hej, napiszcie co nie co o tym, co lubicie robić w wolnym czasie.
    Jakie książki polecacie, jaki film wydał Wam się ostatnio ciekawy a przed jakim przestrzegacie inne Wrześnióweczki.

A może chcecie się pochwalić swoim rękodziełem?

Dawać tutaj :)

2. Lena56

Lena56 Zaciekawiona BB

Bardzo fajny temat :tak:Ja w poprzedniej ciąży zabijałam czas oglądając seriale, z braku laku obejrzałam (wstyd się przyznać) wszystkie odcinki Na Wspólnej (aczkolwiek lubię ten serial :-)). Czy macie jakieś ulubione seriale? Ja z mojej strony mogę polecić Homeland, fajnie się ogląda. "Gra o tron" też super.

3. reklama
  4. kara_13

kara_13 Fanka BB :)

My jesteśmy obecnie na etapie oglądania filmów "oskarowych" i tak:

zachwycił na s Wilk z Wallstreet- rewelacyjny DiCaprio, dużo śmiechu i w ogóle nie czuć, że jest taki długi

podobały nam się w miarę Zniewolony i Kapitan Philips

natomiast zupełnie nie wciągnął nas American Hustle- dla mnie był nudny i wręcz męczący

Jeśli chodzi o książki to do końca marca nic nie ruszam bo muszę się uczyć, ale generalnie lubię książki historyczne z lekką nutką romansu- np Philippy Gregory albo Bernarda Cornwella... uwielbiam też Zafona i Grishama...
    a ostatnie co czytałam to trzecia część Igrzysk Śmierci (bo po wyjściu z kina po drugiej części stwierdziłam, że muszę się dowiedzieć co będzie dalej ;)) generalnie bardzo lekka książka i szybko się ją czyta (jedna z tych, które jak zaczęłam czytać to nie odłożyłam aż skończyłam- nawet kosztem zarwanej nocy)

5. kara_13

Dla mnie w Grze o tron jest zbyt dużo krwii i zbyt epatują tymi ranami, odcinanymi częściami ciała... ma później koszmary ;/

Z seriali dla mnie królują Suits i The Good wife :) Oglądaliśmy też niedawno Breaking Bad i na początku nam się podobało ale w trakcie drugiego sezonu jakoś już nas zmęczyło

Ja z Igrzysk czytałam tylko 3 część, a wcześniejsze tylko w wersji filmowej :)

Jeśli chodzi o Cornwella to ja na razie przeczytałam 4 części Wojen Wikingów i nie mogę się doczekać na tłumaczenie kolejnej części (miała być w stczniu ale na razie niestety nie widać ;/) - wciągnęły zarówno mnie jak i mojego męża (co można uznać za sukces, bo on wcale chętny do czytania nie jest)

A co teraz recenzujesz? Ja w sumie nadal lubię "młodzieżowe książki", np w zeszłym roku czytałam Pamiętnik Księżniczki :)

6. Bigbi

Bigbi Fanka BB :)

Suits to rewelacyjny serial - 6 marca kolejny sezon:happy2: Drugi, który mnie wciągnął, to House of cards, właśnie rozpoczął się drugi sezon. A Gra o tron bardzo mi odpowiada, oglądałam odcinek za odcinkiem w kolejne wolne weekendy.

7. kara_13

o tak House of cards też jest rewelacyjny :)

8. maddlena

maddlena Fanka BB :)

Oglądam teraz powtórki na TV PULs. Też mi się podoba. Tylko po ostatnim odcinku miałam sny, że tam jetem... He, he...

9. Lena56

Lena56 Zaciekawiona BB

Jeżeli ktoś lubi książki historyczne z nutką romansu to ja mogę polecić trylogię o Józefinie Bonaparte. Mi się bardzo podobała. Fajnie się czyta również Caryce E. Alpsten. Uwielbiam też książki z II wojną w tle albo o ZSRR za czasów Lenina, Stalina. Świetne, ale bardzo wzruszające: Saszeńka oraz Biała wilczyca. No i bardzo już oklepane ale u mnie wciąż na miejscu 1 - trylogia Jeźdźca miedzianego :)

10. reklama
  11. a_nka

a_nka Poczwórna mama :)

Autorki Jeźdźca miedzianego mogę polecić książkę Dziewczyna na Times Square piękna i wzruszająca :-)

Ostatnia edycja: 19 Luty 2014
  12. joani

joani Fanka BB :)

Ja wreszcie dopadłam Jeźdźca miedzianego. Ja z dziewczynami się wymieniam i zawsze ktoś coś kupi. Czasem kolejka się tworzy, bo nie każda ma czas na szybkie czytanie, ja teraz nadrabiam za dwóch. Oprócz książek o losach podczas wojny lubię kryminały. Z biblioteki wyczytuję obecnie wszystko Cobena.

Poleć forum