reklama

Wrześniówek czas wolny :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2014' rozpoczęty przez Amaliee, 18 Luty 2014.

1. Amaliee

Amaliee Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej, napiszcie co nie co o tym, co lubicie robić w wolnym czasie.
    Jakie książki polecacie, jaki film wydał Wam się ostatnio ciekawy a przed jakim przestrzegacie inne Wrześnióweczki.

A może chcecie się pochwalić swoim rękodziełem?

Dawać tutaj :)

2. Lena56

Lena56 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bardzo fajny temat :tak:Ja w poprzedniej ciąży zabijałam czas oglądając seriale, z braku laku obejrzałam (wstyd się przyznać) wszystkie odcinki Na Wspólnej (aczkolwiek lubię ten serial :-)). Czy macie jakieś ulubione seriale? Ja z mojej strony mogę polecić Homeland, fajnie się ogląda. "Gra o tron" też super.

3. reklama
  4. kara_13

kara_13 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My jesteśmy obecnie na etapie oglądania filmów "oskarowych" i tak:

zachwycił na s Wilk z Wallstreet- rewelacyjny DiCaprio, dużo śmiechu i w ogóle nie czuć, że jest taki długi

podobały nam się w miarę Zniewolony i Kapitan Philips

natomiast zupełnie nie wciągnął nas American Hustle- dla mnie był nudny i wręcz męczący

Jeśli chodzi o książki to do końca marca nic nie ruszam bo muszę się uczyć, ale generalnie lubię książki historyczne z lekką nutką romansu- np Philippy Gregory albo Bernarda Cornwella... uwielbiam też Zafona i Grishama...
    a ostatnie co czytałam to trzecia część Igrzysk Śmierci (bo po wyjściu z kina po drugiej części stwierdziłam, że muszę się dowiedzieć co będzie dalej ;)) generalnie bardzo lekka książka i szybko się ją czyta (jedna z tych, które jak zaczęłam czytać to nie odłożyłam aż skończyłam- nawet kosztem zarwanej nocy)

5. kara_13

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dla mnie w Grze o tron jest zbyt dużo krwii i zbyt epatują tymi ranami, odcinanymi częściami ciała... ma później koszmary ;/

Z seriali dla mnie królują Suits i The Good wife :) Oglądaliśmy też niedawno Breaking Bad i na początku nam się podobało ale w trakcie drugiego sezonu jakoś już nas zmęczyło

Ja z Igrzysk czytałam tylko 3 część, a wcześniejsze tylko w wersji filmowej :)

Jeśli chodzi o Cornwella to ja na razie przeczytałam 4 części Wojen Wikingów i nie mogę się doczekać na tłumaczenie kolejnej części (miała być w stczniu ale na razie niestety nie widać ;/) - wciągnęły zarówno mnie jak i mojego męża (co można uznać za sukces, bo on wcale chętny do czytania nie jest)

A co teraz recenzujesz? Ja w sumie nadal lubię "młodzieżowe książki", np w zeszłym roku czytałam Pamiętnik Księżniczki :)

6. Bigbi

Bigbi Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Suits to rewelacyjny serial - 6 marca kolejny sezon:happy2: Drugi, który mnie wciągnął, to House of cards, właśnie rozpoczął się drugi sezon. A Gra o tron bardzo mi odpowiada, oglądałam odcinek za odcinkiem w kolejne wolne weekendy.

7. kara_13

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    o tak House of cards też jest rewelacyjny :)

8. maddlena

maddlena Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oglądam teraz powtórki na TV PULs. Też mi się podoba. Tylko po ostatnim odcinku miałam sny, że tam jetem... He, he...

9. Lena56

Lena56 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeżeli ktoś lubi książki historyczne z nutką romansu to ja mogę polecić trylogię o Józefinie Bonaparte. Mi się bardzo podobała. Fajnie się czyta również Caryce E. Alpsten. Uwielbiam też książki z II wojną w tle albo o ZSRR za czasów Lenina, Stalina. Świetne, ale bardzo wzruszające: Saszeńka oraz Biała wilczyca. No i bardzo już oklepane ale u mnie wciąż na miejscu 1 - trylogia Jeźdźca miedzianego :)

10. reklama
  11. a_nka

a_nka Poczwórna mama :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Autorki Jeźdźca miedzianego mogę polecić książkę Dziewczyna na Times Square piękna i wzruszająca :-)

Ostatnia edycja: 19 Luty 2014
  12. joani

joani Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja wreszcie dopadłam Jeźdźca miedzianego. Ja z dziewczynami się wymieniam i zawsze ktoś coś kupi. Czasem kolejka się tworzy, bo nie każda ma czas na szybkie czytanie, ja teraz nadrabiam za dwóch. Oprócz książek o losach podczas wojny lubię kryminały. Z biblioteki wyczytuję obecnie wszystko Cobena.

Poleć forum