reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

asiek1000 bo mi na GG wyskakuje że ma dzis urodziny:confused:
o wy niedobre dodajecie mi lat ;))))) ja z sierpnia jestem a znajac życie to na gg złą date wpisałam (mam tak czesto ze wpisuje co mi sie nacisnie ;)
ale dziekuje za zyczenia

witam nowa mamę
kochana Ty sie ospą nie przejmuj moja Julcie wysypało ponad 2 tyg temu a teraz Lenka tez ma :((( biedna strasznie dużo bąbli sie pojawiło :(((
 
reklama
Donkat - sami robimy - mój mąż to taka złota rączka - ja wymyślam co (z nim ;-)) a on wymyśla jak i robi. Jeszcze żeby czasu więcej miał na to to byłoby już zrobione!

Aneta - no to super że Tuśka zostaje w przedszkolu! Szkoda że ryzyko zmiany pań jest ale ważne że będzie mieć grupę i to samo miejsce (mimo że w innej sali).

Biedroneczka - nie ma się co stresować ospą. Co dostałąś do smarowania dla młodego?

Mama mikołaja! Witaj. Widzę że się wzbogaciłaś o córeczkę :-) Gratulacje!

Donkat - u nas nie ma jakiegoś limitu ale z reguły składamy się całą rodziną na coś ekstra.
 
Lekarka kazała mi kupić Vratizolin i puder w kremie i siedzieć w domu. Całe szczęście że tych krostek jest mało i najważniejsze że na buzi tylko 2-3. Jedna konkretna na czole i dwie mniejsze na policzku.
Ja już dziś mówię wam dobranoc.
 
Kup koniecznie gencjanę na wodzie, lepiej osusza choć dłużej po chorobie ją widać. No i jego będzie sypać przez kilka dni co kilkanaście godzin rzut wysypki więc oglądaj go często i smaruj jak tylko dojrzysz czerwone plamki, zanim podejdą płynem - im szybciej tym lepiej.
 
Biedroneczka Vratizolin?? ja to stosuje na ogroszki na ustach, to taka malusia tubeczka? Jak mlodego wysypalo to normalnie cala reka go smarowalam. Niby nie mial duzo krostek,ale mial np. miedzy paluszkami w stopek. Nam lekarka przepisala jeszcze taki syrop na uspokojenie/wyciszenie Atarax jakby sie drapal,ale bylo ok (urzylam go dopiero po wypadku i potwierdzam dzialanie)
Mama Mikolaja zazdraszczam pogody... u nas tez juz ladnie bylo,a tu d.upa i zima przyszla. U mnie akurat sniegu nie ma,ale teraz 2stopnie wiec rano znowu przymrozi. Zmarzlo mi winogronko, o czeresniach i moreli nawet nie wspominam:wściekła/y:

Ale kobita mi sie trafila na Allegro... Ciepłe traperki 26r. (1584460664) - Aukcje internetowe Allegro i jeszcze narzeka,ze koszt wysylki duzy,ze mam jej za 5zl wyslac. Noc kuzwa, moze mam jej do domu przywiezc i w reke pocalowac?

Donka cos jeszcze dokupicie? To juz mi sie drogo wydaje. Pomysl ile sie daje na slub...
 
Brrrr jak zimnoooooooo:baffled:
Biedroneczka nie przejmuj się że ospa im prędzej to lepiej u nas już też była i dzieci były mocno wysypane normalnie jak smarowałam tym pudrem to całą rka po ciałku leciałam bo kropek mieliśmy mnóstwo.Przy Mateuszu lekarz przepisał mu tabletki Herivan żeby łagodniej i szybciej tą ospę przeszedł.Po tygodniu jak byliśmy na kontroli to już pozwolił wychodzic:baffled::tak:tylko że ja siedziałam troszkę dłużej w domu ale to na szczęście była zima...Napisz coś więcej o sobie gdzie pracujesz,coś o Tomku i ogólnie o Was
Donkat u nas chrześni dają albo rower albo ok 500-600zł a normalny ciocia/ wójek to coś w granicy 300zł chyba...my ostatnio byliśmy jakies 4-5lat temu na komuni jako własnie zwykli ciocia/wójek i kupiliśmy mp3 :tak:więc wg mnie prezent ok:-)
Justyna ale CI się babsko trafiło:angry:
Agulka wstawaj szkoda dnia;-):-D
Nuśka Hop Hop
Aneta u nas w przedszkolu też są co roku zmieniane grupy i panie
Ciariocia jak niania się spisuje?
Gagulec a wasza niania już wróciła do zdrowia?co u Was byliście na weselu?(coś mi świta że mieliście iśc -no chyba że źle mi świta:cool2:)
Luandzia jak zdrówko?
Gabids brama gotowa?
AsiaKC to dużo jak możecie sobie sami porobic bo oj robocizna duuuuuuzo kosztuje więcej niż materiały...
Asiek no to nas w balona zrobiłas z tymi urodzinami:-D:-D:-Da jak tam w pracy?kupiliście rowerek Julci?
Majandra jak pisanie pracy idzie?
Doti może malutka przerwa w pracy by sie pr
p.gif
zydała;-):tak: zamelduj się:-)
Kasia czyżbyś znalazła pracę bo jakoś długo milczysz:baffled::confused:
Hruda zamelduj się napisz co u Was:tak:
mmmmmmm kogoś pominełam:confused::-Ddobra kończę bo kawa juz zimna:-D
 
Witam.

Wczoraj Justynie na gg napisałam, że dopóki pracy nie napiszę, nie będę tu wchodzić, ale.... to jest silniejsze ode mnie. :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

Justyna, jak chcesz, to Ci na gg napiszę, jak babsztylowi udowodnić, że nie da się tych butów wysłać za 5 zł :no:

Agulka, fotki ze spływu będą?

Monia, wypiłaś już kawę? Co do pracy, to mi średnio idzie, dlatego miałam już tu nie zaglądać :-p
 
Majandra kawkę juz wypiłam:tak:Ola oddelegowana do przedszkola a my z Mati zabieramy się za sprzątanko:-)pięknie słoneczko u nas świeci ale na term malutko stopni i rano miałam problem jak ubrac Ole do przedszkola bo rano zimno a w południe już ciepło a coś mi się obiło o uszy że przedszkole wybiera się do remizy strażackiej tylko nie wiem czy dziś czy jutro....
 
reklama
Witam się i ja:-) u nas piękne słoneczko ale na termometrze tylko 1 stopień:baffled: Przyznam, że powaliłyście mnie tymi kwotami na prezenty na komunie:szok: 500-600zł od chrzesnych a od zwykłych ciotków wujków 300-400:szok: to ile się u Was daje na śluby:szok: normalnie w szoku jestem:confused:
Asia Tuśka zostaje w tym samym przedszkolu ale przenoszą ją do budynku po drugiej stronie ulicy więc mała zmiana, ale zawsze ;-) zresztą wszystko mi jedno najważniejsze, że będzie chodzić dalej;-)
Biedroneczkaa życzę aby chrostek jak najmniej było i szybko i łagodnie Tomeczek tą ospe przeszedł:tak:
Monia ja też mam znowu problem jak ubierać Tuśkę bo rano zimno, a potem ciepło:wściekła/y:
Justyna ja też ostatnio miałam przeboje z babsztylem na allegro:wściekła/y: kupiła śliczne sztruksy z 5.10.15, które Tuśka miała na tyłku może z 7 razy żałowałam bo zgarnęła je za niecałe 5zł a ja przegapiłam to i nie poprosiłam Was o pomoc:sorry2: po otrzymaniu przesyłkik napisała, ze spodnie mają plamy i przy napie dziurę:szok: z pewnością nic takiego nie miały:no: ewidentnie chciał wyłudzić zwrot kasy, a spodnie sobie zostawić bo jak jej napisałam, żeby mi je odesłała na mój koszt a ja oddam pieniądze to rzekomo nie ma kiedy iść na pocztę:angry: w końcu ją olałam a babsztyl mi neutrala wystawił:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry