reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

tolka23

Najszczęśliwsza mama
Dołączył(a)
4 Styczeń 2007
Postów
677
Miasto
Trzebinia
cześć dziewczyny:-)

zapraszam wszystkie dziewczyny które spodziewaja się swoich pociech na września 2007 :tak:

postanowiłam zapoczątkować wrzesień i mam nadzieję że dołączą tutaj inne dziewczyny które będą chciały się podzielić swoimi dolegliwościami, zachciankami, obawami związanymi z narodzinami nowego członka swojej rodziny oraz będą chciały się pochwalić jak dzidzie się rozwijają i rosną w brzuszkach swoich mam :-)

zapraszam serdecznie
 
reklama
Ja dziś zrobiłam test...wyszedł pozytywny....
Jeszcze czeka mnie wizyta u lekarza,ale za wcześnie żeby to stwierdził!:-)
A Ty już byłaś u lekarza?
Pozdrawiam
 
cześć etka99:-) Ja też jeszcze nie byłam u lekarza, ale mam zamiar się wybrać w przyszłym tygodniu ale tez nie wiem czy będzie za wczas, z tego co wiem to nie bedzie jeszcze słychac serduszka dzidzi ale będzie widać pęcherzyk więc to zawsze coś :tak:
 
O czesc :)
Ja wlasnie wrocilam ze szpitala i mimo wielu niezbyt pozytywnych mysli staram sie miec dobre nastawienie. Pani doktor powiedziala ze na usg dzidzius jest mlodszy niz to wychodzi z obliczen (ze niby koniec sierpnia)... Mniej wiecej 8-10 wrzesnia teraz :)
 
Witamy Cię Harsharani.
To jest już nas trzy...:-) Ja sobie sama obliczyłam jak na razie od ostatniego @ i wyszło mi na 13 września.Do lekarza pójdę za tydzień...bo i tak mało zobaczy....a u Ciebie cos było widać czy tylko pęcherzyk?
 
U mnie sytuacja jest o tyle dziwna..ze ja jestem za granica..i wydawalo mi sie..ze bardzo mila pani z usg cos mi pokazywala:p Ale nie wydawalo mi sie to malenstwem..chociaz cos migotalo w srodku pecherzyka, to jednak seduszkiem na pewno nie bylo..A pozniej pani gnekolog, powiedziala ze ciaza moze byc martwa..no i sie martwie..ale obliczone mam..ze mniej wiecej 8-10 wrzesnia, 5 tydzien... i tak by tez wychodzilo z obliczen moich internetowych..bo mialam bardzo dlugie cykle..wiec sie nie przejmuje tak bardzo...no dobra;) przejmuje, ale sie trzymam:) Widzialam wiec pecherzyk w dobrym miejscu;)
 
WITAM Harsharani :-D nie martw się ;-) głowa do góry tzrymam kciuki za Ciebie i za twoją fasolkę w brzuszku :yes:

fajnie że jest już Nas trzy :tak: napewno bedzie nas coraz więcej

ja sobie sama obliczałam termin od ostatniej @ wychodzi że bedzie to 2 września, ale zobaczymy co powie lekarz, mam nadzieję że będzie wszystko dobrze
 
mam pytanie czy Wy tez macie nieraz takie kłucia w jajnikach ?? czy to jest normalne?? :dry: jak szybciej się zerwę z łóżka to tak Mnie przeszyje takie kłucie w jednym z jajników, ale na szczęście nie zdarza się to często ale jednak się zdarza:sick:

napiszce jaki Wy macie dolegliwości
 
reklama
Jak ja bym chciała być na tym wątku.:tak:
Jak by mi się udało to może na końcówkę bym się załapała:confused:
ale niestety muszę jeszcze poczekać.:szok:
Jednakże gratuluję wszystkim wrześnióweczką.:wink:
 
Do góry