reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

czesc dziewczyny! zrobilam w piatek test - i w koncu byly dwie kreseczki :) przeczuwałam, że jestem w ciąży ale to był ważny moment (taka kropka nad "i"). Dzisiaj bylam u gin, powiedzial, ze mam powiekszona (ciezarna) macice i wyslal na badanie hormonu jakiegostam.

Wyliczylam sobie termin na 3 wrzesnia!

Narazie borykam sie z ogolnym zmeczeniem (na serio, nic mi sie nie chce, tylko bym spala), nudnosciami (wczorajsze skonczyly sie dopiero jak zasnelam), slabym apetytem (jeszcze dwa tygodnie temu zjadalam konia z kopytami), bardzo wrazliwymi piersiami, i skurczami w podbrzuszu (wczesniej myslalam, ze to nadchodzacy okres).

Nie moge sie doczekac konca trymestru ;)

buziaki!
 
reklama
Czesc:)
NO to chyba wyjatkowo wszystkie mamy takie same dolegliwosci ;) Jak jeden organizm ;) I tu mowie powaznie bo zawsze jak czytalam to wszyscy mowili ze kazdy inaczej czuje, inaczej ma itd :)

Miecia:) Ciesze sie ze twoj pierwszy post jest wlasnie w tym temacie:) mam nadzieje ze bedzie Ci sie podobac u nas :)

Napisalam do Aletki o utworzenie sierpnia 2007, ale pewnie zajeta:)
Zaraz policze ile nas juz jest :)
 
cześć i tamy cię w naszym gronieMiecie :-D ;-) , napewno z dnia na dzień bedzie nas przybywać


Harsharani a jak tam Twoje samopoczucie ?? kiedy masz następną wizytę że będzie wiadomo czy to dzidzi ?? (ale Ja trzymam kciuki za Ciebie że będzie dobrze).
 
generalnie to babka z usg mowila ze wszystko dobrze...
ale wiesz...ja mialam bardzo dlugie cykle, wiec dla nich jest latwiej tez powiedziec ze to moze byc to lub to....
Jakby nie bylo to ostatnio mialam okres 20 listopada...wiec powinnam juz miec okolo 7 tygodni...ale ze moje cykle maja po 38 srednio dni...to wychodzi wszystko wlasciwie..i juz nie mysle inaczej ;)

Ja sie lepiej czuje...tylko mnie strasznie ciagnie w brzuchu..no i mam problem taki ze nic nie moge jesc i mnie denerwuja zapachy...ale tak generalnie to o wiele lepiej:)

Nastepna wizyte mam w ojczyznie ;) Ale to za tydzien mniej wiecej, bo nie chce sie denerwowac ze czegos znow nie widac, albo cos widac za bardzo :p
 
Miecia - witamy :)
Harsharani - trzymam kciuki za następną wizytę !!
U mnie bez zmian, objawy te same, żadne nowe nie doszły.... Jak tak dalej pójdzie to prześpię całą ciążę...
AAa, a nie wklejałam Wam chyba zdjęcia mojego bąbelka
 
Witajcie!
Jestem mama półtorarocznej Mai i mam nadzieje zostać mama po raz drugi ok 6 wrzesnia (tak wypada termin porodu z moich obliczeń). Nie byłam jeszcze u lekarza.Nie ukrywam, że troche sie boję ponieważ moja poprzednia ciąża była zagrozona.Na szczęście wszystko zakończyło sie szczęśliwie i teraz moge sie cieszyc dorodną mała pannicą:-).
Objawów ciążowych szczerze mówiąc za bardzo jeszcze nie doświadczyłam no może chce mi sie spać więcej niż zwykle, miewam nagłe napady znużenia i czuje, ze musze sie zaraz położyć bo usne na stojąco:confused:
Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swego grona!
Pozdrawiam WAS bardzo serdecznie!!!

A i mam jeszcze prośbe w kwestii suwaczka. Jakos nie moge sobie z nim poradzić:no:.Czy mozecie udzielic mi instrukcji jak sie go wstawia albo wskazac miejsce gdzie jest to wszystko wytłumaczone krok po kroku?
 
oczywiście witamy Cie bardzo serdecznie olinko w Naszym skromnym gronie :-D ;-)

a jeśli chodzi o suwaczki to wszystko dokładnie jest wytłumaczone w "ciąża, poród, połóg" i tam masz "jak wstawić suwaczek" napewno Cię się uda Ja też kożystałam z tego i jakoś Mi wyszło jakbyś miała kłopoty to pisz buziaczki :happy:
 
Witam nowe mamusie Olinkę i Miecię:-)

Harsharani wyprzedziłaś mnie o założenie takiego wątku.....mnie się wydaje że z fasolką jest dobrze...bo byś plamiła...tak mi się wydaje....Ale trzymam mocno kciuki za fasolkę!!!!

Olinko ja też mam 1,5 roczną córkę,z którego miesiąca jest?

A mnie się chce jeść...mąż teraz robi mi pizzę...kurcze..kiedy ja te kilogramy utracę?Może przy dwójce dzieci szybciej spalę????:-( :-)
 
reklama
może napiszecie dziewczyny z kąd jesteście i co robicie na codzień ??

Ja jestem z Trzebinii z woj.małopolskiego od 3 miesięcy jestem mężatką i od miesiąca zafasolkowana.
Na codzień siedzę w domku :elvis:
 
Do góry