reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witajcie...
Pozwolicie, że się dołączę??
Ja mam równiez termin w okolicach początku września - 3-4 września 2007 wypada wg terminu OM no ale to się jeszcze zmieni w zalezności od tego jak dzidziuś będzie się rozwijał...
pierwszą wizytę u gina mam za sobą, widziałam pęcherzyk ciążowy i malutki początek dzidzi... na razie miała 2 mm, no ale liczę, że na następnej wizycie będzie już miała wiele więcej...
to moja druga ciąża... pierwsza skończyła się prawie rok temu, nieszczęśliwie bo poronieniem w 9tc, dlatego teraz jestem pełna obaw ale jednocześnie bardzo szczęśliwa...
Z objawów na razie bolące piersi, senność, czasami lekkie mdłości, ale naprawdę nieznaczne... a i wrażliwość na zapachy...
 
reklama
tolka23 - no ja mam to samo... jak szybko wstanę z łóżka czy krzesła, czasem z kibelka, to mnie coś ukłuje.... No więc skoro mamy to obydwie, to chyba nic groźnego :-) Pewnie tam się wszystko naciąga, rozciąga stąd te ukłucia??;-)
 
witamy Cię Gosiu w naszym jak narazie skromnym gronie:-D
nio pewnie masz racje z tymi kłuciami
przepraszam że zapytam ale w 9 tygodniu poroniłaś
 
No witamy następną "wrześnióweczkę"-jest coraz więcej Nas!!!

Ja również mam ukłucia jak za szybko wstanę...ale to normalne...tylko teraz zamiast @ dostałam małe plamki...które się już skończyły na szczęście...Przy pierwszej ciąży tego nie miałam:szok:
 
tolka23 - poroniłam w 9 tygodniu...
u ginekologa byłam w środę i to był mój 5t2d ciąży...
etka99 - dzięki za przywitanie :)
też mam nadzieję, ze będzie nas przybywało...
 
edzia nie martw się napewno to jest spowodowane przemęczeniem może przez noszenie swojej oli, trzymam kciuki i bedzie dobrze :tak:

fajnie że jest nas więcej, przynajmniej możemy się trochę powymieniać obiawami....... Ja mam nieraz taki ból promieniujący od środka brzucha w stronę lewej piersi czy to normalne :baffled:
 
Czesc...
Ale nas kazdego dnia wiecej :p
Ciesze sie :)
Ja jestem strasznie zmeczona, mam bole brzucha,piersi...
Obawiam sie bardzo ze to bedzie tylko pecherzyk...i ne bedzie sie rozwijal...
Ale trzeba myslec pozytywnie :)
Za tydzien kolejne usg...
lece spac...
 
czesc dziewczyny:-)
do tej pory pisalam z dziewczynami z sierpnia. wedlug moich obliczen termin powinnam miec w okolicy 10 grudnia, ale jeszcze nie bylam u lekarza
a co do objawow to bola mnie bardzo piersi,urosly minimum o rozmiar i brzuch,tak jakbym okres miala dostac i troszke kluja jajniki. nie chce mi sie spac,nie jest mi niedobrze, tylko nie mam na nic ochoty do jedzenia, ale to moze dlatego ze jestem przeziebiona i mam jeszcze katar
pozdrawiam wszystkie wrzesnioweczki:-)
 
reklama
witam nowe wrześniowe mamy :-D ;-)
agaa82- ja też tak mam nieraz że nie chce Mi się jeść, a nie raz jakbym się dossała do jedzenia to bym jadła i jadła i mam różne smaki na dziwne rzeczy :confused:
 
Do góry