reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Dziękuje za miłe powitanie i instrukcje co do suwaczka będe próbowac:tak:
Etka99 Maja jest z końca czerwca dokładnie 28 czyli jest od Twojej Oleńki młodsza tylko o 9 dni :tak:. Po poprzedniej ciąży pozostało mi ok 6kg do zrzucenia by powrócić do swojej i tak moim zdaniem mocno nieidealnej wagi. Mam tak jak i Ty nadzieje, że przy dwójce dzieci szybciej je spale:-).
 
reklama
tolka23 ale zbieg okoliczności ja też jestem z trzebini, od wtorku zaczynam staż wiec w domu nie będę siedziec przez jakies 3 miesiace. moze sie znamy?
 
Buzi@czku ja też miałam cichutką nadzieję,że dołącze do tego postu...ale niestety moje starania musialam przełozyc na ten cykl, poniewaz zasięgnęłam rady lekarza czy w szystko jest w porządku.Mam nadzieje, ze szybko otworzymy swój nowy wątek "październiówki " :))) czekam na dobrą wiadomosc od ciebie:) o sojej9jezeli takowa bedzie miala miejsce) tez cie powiadomie..Miłych i owocnych staran !!!!
 
A co do ostatniego tematu... Jestem z tarnobrzega, studentka 4 roku fil.pol, od ponad 4 miesiecy mężatka, opiekuje sie trojeczką małych dzieci...i czekam na moment aż sama zostanę mamą.Mam nadzieje ze juz niedługo :D
 
Czesc 'mamuśki' :)
dzięki za ciepłe przyjęcie :) a propos objawow - czy wy tez czujecie jakbyscie mialy w brzuchu wielki destylator? bo mi dzisiaj caly wieczor babelkuje, ciagnie i kurczy sie... nie moge sie doczekac zdjecia bąbelka :)

poza tym - wcinam folik, wyciskam soczki, staram sie nie otwierac lodowki (zapach z lodowki natychmiast powoduje odruch wymiotny), śpie jak smok ;)

a wiec... dobranoc :)
 
Dzień dobry!!!!
Wstawać śpiochy!!!! Ja już na nogach od 15 minut:-) Moja Ola jeszcze śpi a ja coś nie mogę:no:

Ja jestem z dolnośląskiego,mężątką od 3 lat...1,5 roczną córeczką..i nie pracuję od 2 miesięcy...ale pech...nie?Mam zasiłek na szczęście.Ale mo łoś pracuje.

Buzi@czku i adziamx3 nie matrwcie się!Ja z mężem ponad rok się starałam o pierwsze dziecko...aż wylądowaliśmy u lekarza...nic nie zdążyliśmy porobić...żadnych wyników...bo jak się okazało..."miałam małą fasolkę" A teraz bardzo szybko za drugim razem,ale najbardziej zależało mi żeby na wrzesień urodzić!!!A dlaczego pewnie spytacie?Bo we wrześniu w swoje urodziny wyszłam za mąż,chrzciny również miałam,mam swoje imieninki i...teraz urodzę dzidziusia!!!!:-)
 
reklama
cześć Wam :-)

Buzi@czku i adziamx3 napewno wszystko bedzie dobrze głowa do góry i trzymam kciuki

agaa82 a dokładnie gdzie mieszkasz w tej Trzebini?? nie czasami na zwm ??
 
Do góry