reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Tolka, dobrze ze sie nie zakrztusil :)
U mojego M. reakcja byla conajmniej paskudna... Generalnie nie chce sie wdawac w szczegoly, ale pojawily sie dosc ostre slowa typu blad itp... Bylo i chyba nadal jest mi strasznie ciezko...

Olinko, ja tez mam nadzieje ze u Ciebie wszystko sie dobrze potoczy.Wiem co to znaczy ten glupi strach przed utrata.

Agaa, ja biore specjalny preparat witaminowy zawirajacy w sobie juz kwas foliowy, ale chyba tak wlasnie sie bierze dwie tabletki 'pietnastek'.
Na usg bylo juz widac pecherzyk? Bo ja bylam na poczatku piatego i wlasnie tylko pecherzyk moglam zobaczyc, ale mam nadzieje ze w nastepnym tygodniu juz sie sytuacja rozwinie ;)
 
reklama
cześć babeczki :-) ;-) :-p

wogóle się nic nie wyspałam i jeszcze przez całą noc jak przełykałam ślinę miałam wrażenia jakby coś Mi stało w gardle i nadal tak jest :eek: czy Wam też się tak kiedyś zrobiło, to jest takie dziwne uczucie:baffled: :baffled: :baffled: :baffled:
 
Ja się witam i zaraz zmykam bo jadę z córcią do mamy na kawkę:-)

tolka23- może masz takie wrażenie?Pij wodę niegazowaną...widocznie gardło masz suche?
Harsharani- myślę że potem będzie lepiej z tym Twoim "łosiem" Bardzo przykre...ale jak zacznie brzuszek rosnąć...to się zakocha na nowo, czego z całego serca Tobie życzę:-)
 
Harsharani, ja też myśle że jak twój M. zobaczy brzusio to oszaleje,musisz przetrwać i myśleć pozytywnie i szukać wsparcia i miłości u innych bliskich ci ludzi. faceci tacy już są, wiele rzeczy przyjmują z opóźnieniem,trzymam kciuki za was
 
no dobra - dostalam dziś wynik badania betyHCG - 237,4 - znaczy ciąża, więc się dopisuję do Was wrześniówki! Wg kalkulatora mój termin to 17 września 2007 :-)
 
ale super :) NO to jestes z tego co pamietam juz 7 :)

Kurcze..przydaloby sie nam juz miec swoj watek jak w innych miesiacach..do robienia list itp..
 
hello ;-) ;-) ;-)

Carioca77 Witaj u Nas :-) :-) :-)

U mojego M. reakcja byla conajmniej paskudna... Generalnie nie chce sie wdawac w szczegoly, ale pojawily sie dosc ostre slowa typu blad itp... Bylo i chyba nadal jest mi strasznie ciezko...

Harsharani Nie martw się napewno bedzie tak jak Agaa82 mówi, Twój M. musi się oswoić z tą wiadomością i jak będzie już widać brzuszek napewno będzie dumny że to właśnie jego dzidzi jest w tym brzuszku :tak: trzymam kciuki :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:

Kurcze..przydaloby sie nam juz miec swoj watek jak w innych miesiacach..do robienia list itp..

no właśnie szkoda że My nie mamy jeszcze swojego miesiąca tak jak inne dziewczyny:baffled: :baffled: :baffled:
 
reklama


1. Tolka23 2.09
2. Etka99 13.09
3. Harsharani 9.09
4. Gosik26 3-4.09
5. Agaa82 10.09
6. Miecia 3.09
7. Olinka 6.09
8. Carioca77 17.09
 
Do góry