reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

wrześnióweczki - serdeczne gratulacje od styczniówki na wylocie:-D.
zróbcie sobie liste w oddzielnym watku, to zawsze będzie na początku :-)

a teraz przenoszę was do utworzonego specjalnie dla was działu - wrzesień 2007
 
reklama
pojawil sie watek wrzesien 2007. zrobie jeden temat tylko z lista tak, zeby nic nie dopisywac (aby bylo klarownie ) i jeden temat typowo do pogaduch. Mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko :)
 
melduje sie na watku wrzesniowym. Termin mam na 4 wrzesnia. U ginki jeszcze nie bylam. Miszkam w USa i z poprzedniej (nie tak dawnej;))ciazy pamietam ze usg tutaj robia dopiero ok 8 tyg a pierwsza wizyta z lekarzem jest w 10 tyg wczesniej z pielegniarka.

Pozdrowienia
 
Witam z rana ale oczywiście nikogo nie ma?:-)

Witam nową mamusię katiNJ !!!!:-)

No i w końcu mamy swój dział Wrześniówek:-D :-D :-D :-D Dziękujemy Elżbietko i życzymy szczęśliwego rozwiązania:-) :-)

Dziewczyny ja widzę że Wy nocne marki jesteście:tak: Ja nie mogę bo dziecko mi wstaje wcześnie:-( Ale trudno ;-)
 
fajnie,ze nas ciągle przybywa,witaj katiNJ:-)
dziewczyny to niewiarygodne jak mi urosły piersi, 2 rozmiary na pewno, moj mąż szaleje na ich punkcie;-) wygladaja jak sztuczne,ale jak tak dalej pójdzie to nie będę miała w czym chodzić, już mam trudności ze starymi rzeczami.
ja też nie mam żadnych zachcianek ani mdłości.

czekam na usg w poniedziałek. kiedyś byłam u znajomego lekarza i była para w ciąży już widocznej,zawołali mnie żebym oglądneła dzidziusia na usg,mówie wam niesamowite uczucie,dzidziuś nie mój a popłakałam się:zawstydzona/y:
 
Ojej! :-D WitaMY wrzesnioweczki 2007!!! :-D I goraco pozdrawiaMY zyczac spokojnego przebiegu ciazy. ;-) :-)!!! :-D agutkaZG z Coreczka Zuzanka - urodzona 9 WRZESNIA 2006r. - dokladnie w dzien terminu! :-D :tak:
 
reklama
No prosze! Nowe mamy wrześniowe już 2007!! Dziewczynki zyczymy Wam z Anielką spokojnej ciąży i co tu dużo mówić we wrześniu rodzą się najpiękniejsze dzieciaczki :)
Buzi Buzi dla mam i ich fasolek....a u nas za 2 dni mija termin zrobienia testu... oj jak ten czas leci :)
 
Do góry