reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Harsharani - fajnie że zrobiłaś taką listę przynajmniej mamy to wszystko w kupie :-p :-p :-p :elvis: :elvis: może niedługo doczekamy się i września na forum ;-) ;-)
 
reklama
witam...
Harsharani - fajna lista :)
tolka23 - ja staram się ograniczać kompa... w pracy zredukowałam do minimum a w domu też staram się nie przesiadywać za długo... dlatego tak mnie mało na forum...
ale jestem z Wami duchem :D
U mnie bez większych zmian, nie mogę się doczekać USG (jeszcze cały tydzień muszę czekać...).
wieczorami odczuwam podbrzusze, czasami dość intensywnie, no ale gdzieś słyszałam, ze w ciąży to zawsze coś boli... ;) więc zaczynam do tego się przyzwyczajać...:)
a co u Ciebie???
 
u Mnie też nic nowego, nie mam żednych mdłości, spać Mi się chce ale nie zawsze :baffled: . z rana chodze do siostry i wracam do domku na 14 potem jeszcze serial do 16 i potem właczam kompa i siedze aż przyjdzie mój maż z pracy nio chyba że chce Mi się spać to ide lulu :laugh2:

gosik26 - a Ty chodzisz do ginka prywatnie czy państwowo ?? ja zamieżam sie dopiero wybrać i nie wiem gdzie iść :baffled: :baffled:
a Ty byłaś już na usg jednym ??
 
tolka23 - ja chodzę prywatnie do gina. wolę zapłacić ale mieć pewność, że się mną zajmie odpowiednio, że zrobi usg za każdym razem...
j już byłam tydzień temu na usg, ale wtedy to był 5t2d więc widać było tylko pęcherzyk i malutki zarodek 2 mm jeszcze bez serduszka... więc teraz nicierpliwie czekam żeby zobaczyć pulsujący punkcik :-)
 
A co tu taka cisza...he???:szok:

Witamy Cariocę77 wśród wrześniówek:-)
Harsharani fajna lista...a potem dopiszemy obok daty narodzin wdł.USG co Wy na to?
tolka23 na pewno niedługo doczekamy się i września na forum...możliwe że i w tym tygodniu tak jak pisała Aletka:-)

Gdzie Wy sie podziewacie kobiety????Ja zaraz mykam spać...bo rano wstaję z moim "harpaganem"....nie da rady dłużej!!!!:no: :no:

Dobranoc
 
już się nie mogę doczekać kiedy bedziemy mieć wrzesień

etka99 - jasne że może dopisac ciekawe czy duże będą róznice :confused: :confused:

gosik26 - a ile płacisz za wizytę ??usg masz w cenie wizyty czy płacisz osobno ?? bo nie wiem jak to wygląda :sick: :sick:

a Wy pozostałe dziewczyny prywatnie wizyty macie ??
 
czesć:-)
Harsharani myśle podobnie jak dziewczyny. Twojemu M na pewno szybko zmieni sie pogląd na Twoja ciąże:tak:.
Mojemu T marzył sie chłopiec.Wszystkim dookoła opowiadał że na pewno bedzięmy mieli chłopca i co to on nie będzie z nim robił, gdzie go zabierał itp.
O płci dziecka dowiedzieliśmy sie pod koniec ciąży także zdążyl sie juz dosc mocno utwierdzić w tym przekonaniu:rolleyes2:. Kiedy lekarz powiedział, ze bedziemy mieli dziewczynke moj T znieruchomiał, zbladł i w ogóle nie wyglądał na szczęsliwego:wściekła/y:. A teraz jest taki w niej zakochany:tak:. Eh dziwni są Ci niektórzy faceci:baffled:. Najważniejsze, że dziecko urodziło się zdrowe:-).
Carioco77 witaj fajnie, że do nas dołączyłaś:tak:
 
jestem własnie po pysznej kolacyjce którą zrobił mężuś, ale chyba zaraz pękne :nerd: :nerd: :nerd:

macie jakieś zachcianki ??
Mi się dzisiaj zachciało lodów i oczywiście musiałam je zjeść :yes: :yes: nie musiałam długo czekać mam kochanego męża :-) :-) :-) :-) :-)
 
reklama
tolka23 - ja płacę za wizyte z usg ok. 70 zł... mój gin jest raczej średnio-drogi, są tańsi ale są i drożsi...
zachcianek na razie jako takich nie mam... może przyjdą...?
 
Do góry