reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wsteczna fala A u dzidziusia

Lenia9516

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Październik 2019
Postów
15
Hej,
Mam 24 lata i niedawno byłam na badaniach prenatalnych i niby wszystko lekarz oceniał, że jest w normie NT 1,60 mm, kość nosowa widoczna to niestety stwierdził wsteczną fale A w przewodzie żylnym dzidziusia aż 2,34 😔 ryzyko podstawowe trisomii 21 1:1012 wyszło na 1:89 😔 strasznie mnie to przeraziło, bo przecież to tylko jeden marker niepoprawny, a cała reszta wyszła dobrze 😔 po teście Pappa zadzwonił do mnie i przekazał, że lekką poprawę widać, ale nadal widnieje w grupie ryzyka 1:190 i zaleca amniopunkcję lub sanco. Z narzeczonym zdecydujemy się jednak zapłacić i zrobić sanco niż decydować się na inwazyjny test. Natomiast czy u którejś z was była podobna sytuacja, a mimo wszystko potoczyło się dobrze?
 
reklama
Rozwiązanie
Nikt widocznie na chwile obecną nie ma takiego problemu więc dopisuje tu dalej po takim czasie dla osób co kiedyś mogą przez przypadek trafić na ten wątek, bo znalazły się w identycznej sytuacji jeśli chodzi i fale wsteczną w przewodzie żylnym 😉 jestem po Sanco i mam zdrowego chłopca w brzuszku 😃 więc ten marker nie oznacza od razu chorego dziecka i trzeba mieć nadzieje, że jest wszystko dobrze 😉
Nikt widocznie na chwile obecną nie ma takiego problemu więc dopisuje tu dalej po takim czasie dla osób co kiedyś mogą przez przypadek trafić na ten wątek, bo znalazły się w identycznej sytuacji jeśli chodzi i fale wsteczną w przewodzie żylnym 😉 jestem po Sanco i mam zdrowego chłopca w brzuszku 😃 więc ten marker nie oznacza od razu chorego dziecka i trzeba mieć nadzieje, że jest wszystko dobrze 😉
 
Rozwiązanie
Do góry