reklama

wszystko sie zmienilo:(

Temat na forum 'Zwierzenia' rozpoczęty przez pata142, 9 Lipiec 2010.

1. pata142

pata142 Zaciekawiona BB

hej. mam ochote komus sie troszke wyzalic. i chyba tu jest najlepsze miejsce. szczesliwa mama zostalam ponad miesiac temu. i wszystko bylo by pieknie gdyby nie to ze nagle stosunki miedzy mna a moim partnerem zmienily sie o 180 stopni. w caszie ciazy Sebastian byl idealny, znosil moje humory, traktowal jak ksiezniczke wrecz. gdy Zuzia pzryszla na swiat nagle stal sie calkiem innym czlowiekiem. najprostsze czynnosci zwiazane z dome, dzieckiem musze wykonywac sama gdyz on wiecznie jest albo zmeczony albo zajety czyms innnym. wszystko jest wazniejsze od Nas:((( myslalam ze kiedy nasza corcia przyjdzie na swita on bedzie jeszcze bardziej odpowiedzilany a tu zalamka. nie wiem jak z nim rozmawiac bo gdy tylko zaczynam rozmowe slyzse ze sie czepiam i ze wyszukuje problemy ale ja napawde oczekuje pomocy z jego strony. juz nie wiem co robic:(

2. mamcia10

mamcia10 szczesliwa mamcia

Nie przejmuj sie, musicie odnalezc sie w nowej sutuacji zyciowej. Dziecko przychodzi na swiat i zmienia sie wasze zycie, mezczyzni potrzebuja na to troche wiecej czasu ;) Pozdrawiam i glowa do gory...

3. reklama
  4. Madi*

Madi* Fanka BB :)

pata tak jak napisala mamcia,dziecko zmienia wszystko,nawet relacje miedzy partnerami,to jest nowa sytauacja dla was obojga,tylko ze kobieta od razu staje sie matka,mezczyzna czasami potrzebuje troche wiecej czasu,aby byc ojcem.sprobuj na spokojnie porozmawiac z mezem,powiedz mu,ze tobie tez czasami jest ciezko i ze chcialabys jego pomocy,pokaz mu,ze go potrzebujesz,popros go zeby wziol corke na spacer,nie musi z nia jezdzic po dnia,wystarczy pol godzinki albo godzinka,jak sie boi ze zacznie mu plakac i nie bedzie wiedzial co zrobic,to niech jezdzi wkolo bloku ,blisko domu.powodzenia!!

5. meganne

meganne mamuśka

kochana nie przejmuj się, dziewczyny dobrze radzą. Musicie miec trochę czasu, Twój partner też musi miec czas na to aby odnaleźc się w nowej sytuacji. Do tej pory byliście tylko Wy, a teraz jest dziecko, które jest dla Ciebie najważniejsze, a facet ( wieczne dziecko:p) musi nagle dorosnąc i dostrzec że świat teraz nie kręci się wokół niego:D:D Rozmawiaj z nim spokojnie i daj mu trochę czasu, niech spędza z małą jak najwięcej czasu to najlepsze lekarstwo.

6. pata142

pata142 Zaciekawiona BB

dziekuje dziewczyny za rade, jakos mi tak lepeij jak ktos cos milego napisze:O pozdrawiam

7. widdor

widdor Zaciekawiona BB

Poczekaj...Twój partner z pewnością za chwilę odnajdzie się w nowej sytuacji. Gdy byłaś w ciąży pokazał, że jest bardzo opiekuńczą osobą. Mój ukochany pomaga mi na każdym kroku. Nawet w najdrobniejszych pracach domowych.

Poleć forum