reklama

Wycofano VIGANTOL! Sprawdz serie!

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez agugucha, 13 Wrzesień 2010.

1. agugucha

agugucha Mikusiowa mama :)

2. Asheara

Asheara I can't get no sleep.

agugucha -Dzięki za informację !
    Właśnie sprawdziłam serię na naszym Vigantolu - to właśnie ta która została wycofana:szok:

3. reklama
  4. Alusia8989

Alusia8989 Gość

Nasz też ! Szoook ... nawet witaminy dla dzieci mają jakieś zagrażające życia naszych dzieci substancje ;/

5. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

dzięki za info, ja niestety też małej podawałam tą felerną zanieczyszczoną wit. i w buletce jest ledwo na dnie ;/ Może któraś wie, gdzieś doczytała co grozi dziecku?

6. KasiaiAlex

KasiaiAlex Mama Alexa 01.04.2010

jesus, agugucha, dzieki, że to napisałas, tez podawalam malemu zanieczyszczony. a własnie, ciekawe, jakie skutki moga teraz byc po tym?

7. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

Ja też podawałam małej z tej zanieczyszczonej serii :-(

8. olcia7

olcia7 Fanka BB :)

Hania też...... Gdzie o konsekwencjach??

9. Faith

Faith Zaangażowana w BB

Dziewczyny na moje to ktoś ładnie musiał zapłacić, żeby coś na wycofanie Vigantolu znaleźli. Po co używać wydajny i tani Vigantol, jak można kupić kapsułki które miesięcznie będą kosztowały około 20 PLN?? Żenujące to jest. Jeśli rzeczywiście Vigantol, został wycofany z powodu tego zanieczyszczenia pipetki, to dlaczego nigdzie nie było oficjalnej informacji na ten temat, komunikatu aby nie podawać kropli oraz informacji o skutkach ubocznych?? W końcu chodzi o dzieci. Moim zdaniem to jeden wielki przekręt.

10. reklama
  11. Faith

Faith Zaangażowana w BB

No mi w aptece powiedziano, że recepty nie zrealizują bo krople wycofano i tyle :-/

12. eddi29

eddi29 MamaZosiaszka

ja też podaję jutro idę do lekarza zapytam, co grozi dziecku, szok

Poleć forum