reklama

Wygląd pępka

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez aga1919, 1 Sierpień 2016.

1. aga1919

aga1919 Zaciekawiona BB

Jestem obecnie w 17 tyg ciąży. Byłam w sobotę nad wodą, było gorąco, opaliłam się również na brzuchu, do tej pory piecze mnie skóra na brzuchu ale to normalne, niepokoje się bardziej wyglądem mojego pępka, zaczyna się "chować" , widać tylko niewielką szczelinę, po prostu się zamknął.
    Czy to może mieć związek z poparzeniem słońca? Nie mam żadnych objawów... 20160801_123013-1.jpg

2. cowisnia

cowisnia Fanka BB :)

ojej, wygląda niepokojąco. czy jest on dodatkowo bolesny ? mnie lekarz poradził, bym nie wystawiała się na słońce i nie opalała się wcale. do tego mam bardzo jasną cerę i zawsze jestem poparzona od słońca zamiast opalona więc nie mam doświadczeń tym bardziej w ciąży z opalaniem.

jeżeli pępek jest bolesny to może warto się pokazać u lekarza prowadzącego ?

3. reklama
  4. zuzik85

zuzik85 Fanka BB :)

Pępek w ciąży będzie się chował, może zrobić się płaski lub nawet "wyjść" do wierzchu i zrobić się wypukły.
    Z opalaniem w ciąży nie powinno się przesadzać, a już na pewno nie powinno doprowadzać się do takiego stanu. Krem z wysokim filtrem nie kosztuje majątek...!!!

5. aga1919

aga1919 Zaciekawiona BB

Wiem, że przesadziłam z opalaniem ale mam nadzieję, że taka jednorazowa sytuacja nie zagrozi maluszkowi.

6. Rozpuszczalna

Rozpuszczalna Fanka BB :)

Ja na twoim miejscu zapytała bym oto lekarza

Poleć forum