reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyglądać sexy

Emih ja pisałam o chrupkach kukurydzianych, a ty o płatkach. Czy może chrupek twez nie powinno sie jeść??? Bo mi sie wydawało że to takie prawie nic i można sie tym oszukiwac.
 
reklama
emih dzięki za ćwiczenia - u mnie też słabo widać , ale to co najważniejsze czyli rysunki i tabelę widać bdb  :)

aha i muszę dopisać, ze te wiadomości o chrupkach kukurydzianych to szok - mi też się zawsze wydawało, ze to takie nic :o :o
 
Jeśli chcecie dziewczyny, to na priva poprzysyłajcie mi adresy to powysyłam wam o jeszcze raz i dodatkowo opis jak dobrze te ćwiczenia wykonywać.
Pycha co do chrupek: chodzi o wszystko z kukurydzą- ona ma bardzo wysoki poziom glikeniczny. Tak jak pisałam oprócz oczywistych rzeczy, które na tuczą, to tuczy coś tak niepozornego jak kukurydza i z puszki i przetworzona i np. gotowana marchewka (co dla mnie też było szokiem) i owoców np nie powinno się nigdy jeść z innymi daniami tylko np na czczo pół godziny przed śniadaniem. Nie powinno się popijać pokarmu bo rozrzedza się pokarm i dłużej się trawi. Popija się "po". Dieta jest naprawdę super. Mój M odchudza się od tygodnia- zrzucił prawie 4kg, a 3 lata temu jak się odchudzał- 20kg w ciągu pół roku. Gdy się osiągnie efekt można już jeść prawie wszystko (ziemniaki jednak i białe pieczywo powinno się odstawić na amen) a jedyne słodycze które ni tuczą (to też był szok) to czekolada 70% kakao (TAK! CZEKOLADA NIE TUCZY!!!) i można pić czerwone wino ;D
 
reklama
Do góry