reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyjście bez maleństwa

gwarekk

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Sierpień 2005
Postów
157
Witam!!
Jestem tu nowa !Mój synek urodził się 23 marca , miał 53 cm i 3490 ważył!Rośnie bardzo szybko i zauważyłam że coraz cześciej nie spuszcza mnie z oczu!Wcześniej zostawiałam go z teściową(studjuje) ale wtedy był jecze malutki i reagował bardzo dobrze.Ale od sesji to ja cały czas z nim przebywam , z babcią zostaje sporadycznie(w dodatku z moją mamą tesciową widział od 2 miesięcy ze dwa razy)ale jak wracam to wydaje mi się taki smutny.A teraz dostaliśmy z mężem zaproszenie na wesele i nie wiem co zrobić!Mąż uparł się zeby zabrać małego do teściowej bo tam z wesela będziemy mieli spacerkiem 30 min, a do domu ok30 ale samochodem. Dom  zna , dom teściowej raczej nie!Boje się że nie będzie mógł usnąć , bo w domu mamy taki swój stały rytułał zasypiania i żadynych odstępstw nigdy nie było.Nie wiem co zrobić, może któras z was była w takiej sytuacji już...?
 
reklama
Do góry