reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

7. kwietnia widzimy się o 15:00 z fizjoterapeutką uroginekologiczną,

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog okołoporodową

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka będzie nas uczyć oddychania, które może na pomóc w razie zakażenia koronawirusowego i duszności

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Wykres ciążowy

Lila28

Aktywna w BB
Rozwiązania
1
Witajcie, nie znam się na tym kompletnie. Po czym poznać wykres ciążowy? Załaczylam swoj. Mam 27 dniowe cykle. Owulacja byla 13 dnia cyklu. Czy wg wykresu jest szansa na ciążę?

Załączniki

reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
To Ty sama, na podstawie porównania z wykresami z kilku poprzednich miesięcy, powinnaś sprawdzić, czy jest szansa na ciążę, czy nie, czy są odstępstwa od "normy" (przy czym organizm kobiety to nie zegarek i odchylenia się zdarzają dużo częściej, niż ciąże).
My Twojego cyklu nie znamy, nie wiemy, jaką masz zawsze temperaturę i inne parametry, więc nikt nie wywróży na podstawie jednego zdjęcia, czy możesz być w ciąży czy nie.

Porzeczka1234

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Witajcie, nie znam się na tym kompletnie. Po czym poznać wykres ciążowy? Załaczylam swoj. Mam 27 dniowe cykle. Owulacja byla 13 dnia cyklu. Czy wg wykresu jest szansa na ciążę?
Temperatura w 2 razie cyklu zawsze rośnie ze względu za wzrost progesteronu. Wykres wygląda dobrze ale czy zwiastuje ciążę tego Ci nie napiszę . Może zrób test za 4-5 dni. Mocno trzymam kciuki powodzenia.

Rozwiązania
0
Ciężko ocenić. Ja polecam zgłosić się do ginekologa jak będzie bezpieczne wychodzenie. Szczerze polecam centrum medyczne medi-medic jeśli jesteś z trójmiasta. Mają też na miejscu laboratorium i świetną opiekę ginekologiczną. A tymczasem zawsze można próbować. Powodzenia:)

Jadwiga orłowska

Miasto
Paris
Rozwiązania
3
Za mało danych, ale nie pasuje mi ten wykres. Jaka była temperatura w 11 i 15 dniu cyklu? Skok musi byc o minimum 0,2 stopnia a tu tego nie widac. Może tylko dlatego ze zdjęcie nie obejmuje temperatur, a może ze nie spełnia tego warunku.
Zeby podejrzewać ciaze musi byc minimum 19 wyzszych

Lila28

Aktywna w BB
Rozwiązania
1
Dzisiaj 25 dc, a 28 dostaje okres. Wyszło mi cos takiego dzisiaj. Pewnosci nie mam. Jutro powtórzę :) dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Załączniki

Fado123

Rozwiązania
3
Dzisiaj 25 dc, a 28 dostaje okres. Wyszło mi cos takiego dzisiaj. Pewnosci nie mam. Jutro powtórzę :) dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
Wygląda ładnie, nie wiem po co sugerukecie się testami owu, są do czegoś innego przeznaczone ,ja po cichu gratuluję

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
F Potrzebuję porady 27
A Staramy się 23
H Staramy się 14
U Potrzebuję porady 2
K Staramy się 4
Do góry