reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wylezane cuda 2016

Dordaw

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Maj 2016
Postów
884
Czesc Dziewczyny,

Zakladam ten watek abysmy mogly sie dzielic doswiadczeniami juz jako mlode mamy :) Bardzo jestem ciekawa jak tam Wam zycie plynie z maluchami.

Moja Maja ma juz prawie 4 miesiace i jest zdrowa dziewczynka. Robimy jedynie cwiczenia w domu ktore raz na tydzien daje nam Pani rehabilitantka bo ma jeszcze slabe miesnie brzucha i jest troche skrecona na lewo. Ma lekko wzmozone napiecie miesniowe i zastanawiam sie czy maja w tym jakis udzial leki, ktore bralam aby utrzymac ciaze.

Pozniej Maja. Dajcie znac co tam u Was :)

1481399094-1d1mld.jpeg


n59y6iye227k1jnm.png
 
reklama
Nasz wylezany Krzyś ma już ponad dwa miesiące. Na początku było bardzo ciężko - Krzyś ciągle płakał i prawie w ogóle nie spal. Przez antybiotyk, który musiałam brać odrzucił mój pokarm. Teraz ma problemy z brzuszkiem i droga prób i błędów jest na Babilonie pepti. W środę mamy wizytę u gastrologa - zobaczymy co zadecyduje. Na pepti mały się uspokoił zaczął się uśmiechać i ucinac sobie drzemki. Pięknie śpi w nocy :) szczerze mówiąc nie pamiętam już bycia w ciąży, ale też na razie nie jestem w stanie myśleć o kolejnym dziecku... mimo że faktycznie ten cud wynagradza wszystko.
 
Ali to trzymam kciuki zeby sie unormowalo. Dobrze ze juz lepiej. U nas pierwszy miesiac byly male problemy z brzuchem (wzdecia), ale po 2 miesiacu minelo i teraz jem juz wszystko na co mam ochote bo karmie piersia plus czasami daje butelke Hippa.

Yvonne no Maja dyzo bobas, w srode 4 miesiace konczy wiec to chyba najwyzszy czas na trzymanie glowy :D Ale potrzyma tak z minute czy dwie i bierze rece do tylu, nie do konca wie ze ma sie na nich oprzec dlatego cwiczymy. A jak tam u Ciebie?

Fajnie ze jestescie. Czekamy na kolejne dziewczyny :)

n59y6iye227k1jnm.png
 
Moja Emma ma trzy miesiące i tydzień! Trzyma ładnie głowę na brzuszku i jak ja coś zainteresuje to potrafi tak wytrzymać i z 5 minut a jak nie to robi samolot i sie kładzie! Oprócz tego jest bardzo wesoła, ciagle sie śmieje i zaczęła juz wszystko chwytać do raczek [emoji3] i największy dla mnie sukces to ze karmie piersią! Pierwsza córkę tez karmiłam swoim mlekiem ale odciąganym! 6,5 miesiąca odciagalam dla niej pokarm ręcznym laktatorem - dzisiaj sobie tego nie wyobrażam!
Jako ze mamy w domu początkującego przedszkolaka który ciagle przynosi jakieś infekcje dopadł nas katar w szóstym tygodniu życia, który doprowadził do zapalenia ucha, ale na szczęście poradziliśmy sobie z kropelkami do ucha [emoji3]
Staram sie tez codziennie wychodzić z Emmą na spacery takie 1,5 godziny - nie wychodzę tylko jak pada deszcz! A jak u Was dni mijają?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ali ja juz tez zapomniałam o trudach ciąży i o bólu porodowym - to jest niesamowite jak człowiek szybko zapomina takie rzeczy jak popatrzy sobie na to słodkie maleństwo [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wam laski to ja Ziemniaczek
Ale fajnie ze jest to nowe forum i fajna nazwa pewnie wymyślona przez DORDAW.
Więc zacznę od poczatku
Mój synek jutro zaczyna miesiąc.
Można powiedzieć że jest grzeczny w dzień bo śpi a w nocy buszuje.
Od urodzenia przez 3 tyg dawałam mu bebiko i przez to robił 8 wodnistych kupek lekarz zasugerował zmianę mleka na nan1 i jest poprawa robi 1 kupke i już nie wodnista hehe ale temat o kupce.
Wcześniej dałam chyba zdjęcie ale dam jeszcze raz te same bo żeby wyslac tu na forum muszę przerabiać bo aparat robi mi za duże.
 
A i jeszcze jedno jak kładę mojego na brzuszku to tez trzyma wysoko główke. Jutro jak mi się uda to zrobię zdjęcie i wam wyślę
Ale cieszę się że znowu jesteśmy razem pozdrawiam was
 
reklama
Do góry