reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wymiana fotelika samochodowego

Anna2828

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Październik 2019
Postów
39
Dzień dobry, drogie mamy czy mogłybyście polecić jakiś sprawdzony prze Was fotelik w miarę w przystępnej cenie? Obecnie mamy Cybex Aton 5. Synek skończył roczek, główka zaczyna już wystawać , więc pora wymienić na kolejny. Niestety sklepu 8 gwiazdek, który wszyscy polecają, nie ma w mojej najbliższej okolicy, dlatego nie wiem na jaki się zdecydować.
 
reklama
Dzień dobry, drogie mamy czy mogłybyście polecić jakiś sprawdzony prze Was fotelik w miarę w przystępnej cenie? Obecnie mamy Cybex Aton 5. Synek skończył roczek, główka zaczyna już wystawać , więc pora wymienić na kolejny. Niestety sklepu 8 gwiazdek, który wszyscy polecają, nie ma w mojej najbliższej okolicy, dlatego nie wiem na jaki się zdecydować.
Najlepiej dołącz do społeczności 8* i tam Zapytaj. najlepiej przymierzyć dziecko do fotelika, ale też fotelik do samochodu. Skoro nie masz takiej możliwości to chociaż może na grupie ci podpowiedzą.
 
Dzień dobry, drogie mamy czy mogłybyście polecić jakiś sprawdzony prze Was fotelik w miarę w przystępnej cenie? Obecnie mamy Cybex Aton 5. Synek skończył roczek, główka zaczyna już wystawać , więc pora wymienić na kolejny. Niestety sklepu 8 gwiazdek, który wszyscy polecają, nie ma w mojej najbliższej okolicy, dlatego nie wiem na jaki się zdecydować.
Jeszcze jest tylem.pl są też stacjonarne i bardzo polecane. Ja stacjonarnie u nich kupowałam :)
 
Ja również polecam sklep stacjonarny. Albo inaczej - pojechać do stacjonarnego, by dopasować fotelik do samochodu, a potem taki sam kupić w internecie ;-)
 
Dzień dobry, drogie mamy czy mogłybyście polecić jakiś sprawdzony prze Was fotelik w miarę w przystępnej cenie? Obecnie mamy Cybex Aton 5. Synek skończył roczek, główka zaczyna już wystawać , więc pora wymienić na kolejny. Niestety sklepu 8 gwiazdek, który wszyscy polecają, nie ma w mojej najbliższej okolicy, dlatego nie wiem na jaki się zdecydować.
Ja mam obrotowy Britax Romer Dualfix Isize i wg mnie jest genialny. 3 lata sluzyl starszej corce, teraz uzywa jej roczna siostra i nie zamienilabym go na zaden inny. Jest bardzo wygodny w obsludze, a i dzieci siedza w nim zadowolone nawet na dluzszych trasach.
Nam posluzyl do 4 r.z.
 
Najlepiej podjechać do jakiegokolwiek sklepu z fotelikami i tam poprzymierzać kilka. Ja jechałam do sklepu z juz wybranym modelem, chciałam go tylko zobaczyć na żywo. I tutaj niespodzianka bo w ogole nie pasował do naszego samochodu. Także trzeba było kupic zupełnie inny, którego nawet nie braliśmy pod uwagę. Jak dla mnie foteliki obrotowe sa najlepsze. Jest to mega ułatwienie.
 
Jest jeszcze fotelik.info. Napisz do nich, to pewnie doradzą Wam online.
Generalnie lepiej nie kupować fotelika z polecenia kogoś z forum/koleżanki/siostry/szwagra, bo moze po prostu nie pasować do dziecka i samochodu.
A dla mnie to troche mit. Tu gdzie mieszkam nie ma w okolicy zadnego sklwpu gdzie mozna fotelik przymierzyc do auta. Po prostu patrzyli jak na wariatke jak o to pytalam.
No, ale mam doświadczenie z 3 roznymi fotelikami w 3 roznych samochodach (rozne marki fotelikow i aut) i każdy fotelik pasował do kszdego auta, nie bylo problemu z opadaniem glowki itp...
 
A dla mnie to troche mit. Tu gdzie mieszkam nie ma w okolicy zadnego sklwpu gdzie mozna fotelik przymierzyc do auta. Po prostu patrzyli jak na wariatke jak o to pytalam.
No, ale mam doświadczenie z 3 roznymi fotelikami w 3 roznych samochodach (rozne marki fotelikow i aut) i każdy fotelik pasował do kszdego auta, nie bylo problemu z opadaniem glowki itp...
Jesteś pewna, że był na 100% bezpiecznie i poprawie zamontowany? Idealnie wchodził pod zagłówek, nie był zbyt luźno zamontowany, albo zamontowany pod złym kątem?
Praktycznie w każdym dużym mieście jest punkt, w którym można dobrać fotelik przy okazji np. zakupów lub wizyty w Zoo. Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze.
 
reklama
A dla mnie to troche mit. Tu gdzie mieszkam nie ma w okolicy zadnego sklwpu gdzie mozna fotelik przymierzyc do auta. Po prostu patrzyli jak na wariatke jak o to pytalam.
No, ale mam doświadczenie z 3 roznymi fotelikami w 3 roznych samochodach (rozne marki fotelikow i aut) i każdy fotelik pasował do kszdego auta, nie bylo problemu z opadaniem glowki itp...
Absolutnie to nie jest mit. My kupiliśmy pierwszy fotelik internetowo. Mąż zamontował bazę. Po ok pół roku pojechaliśmy do sklepu rozejrzeć się za czymś nowym. Jak Pani że sklepu zobaczyła co i jak mamy zamontowane to się za głowę złapała. Kanapa w naszym aucie była lekko pod kątem i ta baza nie pasowała do naszego samochodu. I też główka nie opadała! Trzeba było montować fotelik na pasy. Dobrze, że nie mieliśmy w tym czasie żadnej stłuczki o poważnym wypadku nie wspomnę. Bo na samą myśl skóra cierpnie.
Jak ktoś na Ciebie patrzył jak na wariatkę, to znaczy że byłaś w kiepskim sklepie.
 
Do góry