reklama

Wynik beta

reklama

Lu_cy

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Dziewczyny dzis zrobiłam Beta hcg i wyszła mi 47,9. Natomiast lekarz na usg slabo widzi. Co sądzicie o tym.
Bez sensu iść tak wcześnie do lekarza. Najlepiej zrobić przyrost bety po 48h i jeśli nie musisz mieć wdrożonych żadnych leków to iść do lekarza w 6-7 tygodniu. Oszczędzi to wiele stresu

Malami1303

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Bez sensu iść tak wcześnie do lekarza. Najlepiej zrobić przyrost bety po 48h i jeśli nie musisz mieć wdrożonych żadnych leków to iść do lekarza w 6-7 tygodniu. Oszczędzi to wiele stresu
Mam zamiar wlasnie zrobić jeszcze raz betę w środę i zobaczę co jest grane. A lekarz stwieedził że 11 mam sie przyjść jeszcze raz.

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Przy tak niskiej becie nic nie widać i do lekarza można iść tylko po ewentualne L4, jeśli się pracuje w ciężkich warunkach.

Malami1303

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
No właśnie mam cieżkie warunki pracy a lekarz powiedział ze na razie nie da mi zwolnienia bo na usg słabo widać

Lu_cy

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
No właśnie mam cieżkie warunki pracy a lekarz powiedział ze na razie nie da mi zwolnienia bo na usg słabo widać
Ta beta szybko rośnie. Ja robiłam test w czwartek miałam wtedy będę 29, potem sobota 81 i poniedziałek 260 chyba. W środę byłam już na wizycie i był widoczny pecherzyk. Może weź kilka dni urlopu, ja tak zrobiłam a potem na L4 bo miałam zagrożona ciążę

Malami1303

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Urlopu nie dostanę, ale wzięłam zwolnienie od rodzinnego lekarza który jak zobaczył wyniki od razu powiedziała ze to ciąża.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem