reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik testu

Dołączył(a)
11 Luty 2022
Postów
2
Witam mam pewne przemyślenia co do testu ciążowego test był wykonany kilka dni temu i taki dziwny wynik poprzedni tydzień wcześniej negatywny. Wraz z mężem dość długo staramy się o dziecko mam niską owulacje robiłam wyniki w październiku więc nie wiem jak odbierać ten wynik okres spóźnia się 28 dni mam nieregularne miesiączki ale zawsze jak się spóźniał towarzyszyły mi bóle zbliżającej się miesiączki A teraz nic jej nie przewiduje.
 
reklama
Witam mam pewne przemyślenia co do testu ciążowego test był wykonany kilka dni temu i taki dziwny wynik poprzedni tydzień wcześniej negatywny. Wraz z mężem dość długo staramy się o dziecko mam niską owulacje robiłam wyniki w październiku więc nie wiem jak odbierać ten wynik okres spóźnia się 28 dni mam nieregularne miesiączki ale zawsze jak się spóźniał towarzyszyły mi bóle zbliżającej się miesiączki A teraz nic jej nie przewiduje.
Test wygląda dziwnie. Na stary lub zalany. W jakim czasie pojawiła się druga kreska?
Zrób kolejny. A najlepiej idź na betę. I koniecznie, bez względu na wynik, ginekolog. 28 dni to duże opóźnienie, lekarz powinieneś cię zbadać. A jeżeli okaże się, że ciąża to tym bardziej zalecana jest wizyta.
Czy znacie przyczyną bezowocnych starań?
 
Test wygląda dziwnie. Na stary lub zalany. W jakim czasie pojawiła się druga kreska?
Zrób kolejny. A najlepiej idź na betę. I koniecznie, bez względu na wynik, ginekolog. 28 dni to duże opóźnienie, lekarz powinieneś cię zbadać. A jeżeli okaże się, że ciąża to tym bardziej zalecana jest wizyta.
Czy znacie przyczyną bezowocnych starań
Chodzę do lekarza na NFZ. Niestety pomimo próśb o badania jestem zbywana od lekarza do lekarza jedyne co zostało mi wykonane do poziom owulacyjny który jest niski.. A starania trwają 3lata
 
Ginekolog z NFZ ? Powodzenia 👍
Nie mówię że wszyscy podchodzą do tego olewająco, ale NFZ ma swoje limity, albo cię zbada konkretnie albo właśnie - odeśle do innego.
A test jest nieważny.
Albo powtórz z rana albo idź na betę - tu nie będziesz mieć wątpliwości.
 
Moim zdaniem test jest zalany, więc albo powtórzyć test, albo tak jak dziewczyny sugerują iść na betę. Co do ginekologa, lepiej zmienić skoro ma taki olewczy stosunek i trzeba się prosić o badania. Wiem po sobie jak to wyglądało, pierwsza ciąża na NFZ, teraz jestem w drugiej i chodzę prywatnie. Przy każdej wizycie mam obowiązkowo robione USG, lekarz zawsze dokładnie ogląda dziecko. Tam gdzie ja chodzę, akurat jest ekran powieszony na ścianie dla leżącej pacjentki, więc to co widzi lekarz, widzę i ja. Bez porównania z poprzednią ciąża, chociaż tamta była 8 lat temu, więc trochę czasu minęło.
 
Moim zdaniem test jest zalany, więc albo powtórzyć test, albo tak jak dziewczyny sugerują iść na betę. Co do ginekologa, lepiej zmienić skoro ma taki olewczy stosunek i trzeba się prosić o badania. Wiem po sobie jak to wyglądało, pierwsza ciąża na NFZ, teraz jestem w drugiej i chodzę prywatnie. Przy każdej wizycie mam obowiązkowo robione USG, lekarz zawsze dokładnie ogląda dziecko. Tam gdzie ja chodzę, akurat jest ekran powieszony na ścianie dla leżącej pacjentki, więc to co widzi lekarz, widzę i ja. Bez porównania z poprzednią ciąża, chociaż tamta była 8 lat temu, więc trochę czasu minęło.
Też chodziłam w pierwszej ciąży na NFZ i też lekarz za dużo mi nic nie mówił. Wymyślał co chwilę jakies zapalenia coś. A teraz chodzę prywatnie i póki co jestem w szoku bo tamten lekarz nie dbał o mamusie jak ten. Wszystko dokładnie bada i tez ekran jest na ścianie. Więc widzę to samo co i on 😊
 
reklama
Jeżeli starcacie sie już 3 lata ,to potrzebna jest diagnostyka ,albo znajdź klinikę zalbo dobrego gina prywatnie ,po 1 roku powinien zrobić Ci szereg badań, tym bardziej jak są tak nieregularne cykle
 
Do góry