reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik USG 5 tydzień

Folami83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Luty 2020
Postów
2 988
Czy w 5 tygodniu ciąży powinien już być widoczny zarodek na USG ? Jest jajo,pęcherzyk żółtkowy,ale nie było widać zarodka . Nie mam mdłości ,ani wymiotów . Z objawów to pocę się jak szczur ,raz zimno raz ciepło , słabo śpię,nie chce mi się jeść ,strasznie jestem wrażliwa na dźwięki 🙈,bolą mnie piersi. Niestety choruje na nerwicę /depresję. Odstawiłam leki i nie wiem jak to będzie czy moje objawy to objawy związane też z ciążą i hormonami (pojawiły się jeszcze zanim zrobiłam test ,ale skojarzyłam wzrost ich natężenia lub pojawienie się tylko z ciążą to tego nie wiązałam ;)),czy tylko głową , lęk przed tym co będzie ,nowa sytuacja ,zmiana ,średnio na nie reaguje ,a ostatnio ciągle jakieś zmiany .
 
reklama
Ja tez miałam ból jajników, i to taki ,że nie w pół zginalo , to chyba normalne, nie martw się ,ja urodzilam zdrowa corke, a ból jajników ,był jedyna dolegliwościa ciazowa
 
reklama
Ja tez miałam ból jajników, i to taki ,że nie w pół zginalo , to chyba normalne, nie martw się ,ja urodzilam zdrowa corke, a ból jajników ,był jedyna dolegliwościa ciazowa
Ok,trochę się uspokoiłam za Waszymi radami ;) Powiem jeszcze o tym lekarzowi . Niestety taka jestem ,że na wszystko zwracam uwagę 😉 Dzięki 🙂
 
Do góry