reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wynik

reklama

liczba

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
To teraz już nie rozumiem. W którym dniu cyklu jesteś teraz. Jeśli 12 to beta nie ma szans wyjść pozytywnie w normalnych cyklach. Może przyjmujesz jakieś leki ?

Kazumi

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Ja bym powtórzyła badanie po 2 dniach i zobaczyła czy rośnie czy spada czy stoi w miejscu.
Nie mam niestety wystarczającej wiedzy, żeby doradzić Ci coś więcej. Przy wczesnej owulacji ciąża mogłaby już się pojawić. Ale to krwawienie mnie zbija z tropu...

M_P_90

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was miała taką sytuację, że zaszła w ciążę, a bete miała <1.20???
Ja jestem totalnie skołowana, bo byłam dzisiaj u lekarza i powiedział, że wszystko wskazuje na bardzo wczesną ciążę (zasiniona szyjka) i kazał mi zrobić bete...zrobiłam i wynik jest <1.20...W poniedziałek 18.05 też robiłam bete i identyczny wynik <1.20... nawet nie wiem co to oznacza...2 dzień spóźnia mi się @, zrobiłam wczoraj test ciążowy, na którym pojawiła się druga bardzo blada kreska, ale przecież test nie wykryłby 1mlU...nie wiem co o tym wszystkim myśleć...czy laboratorium może się pomylić?

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Zadne
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was miała taką sytuację, że zaszła w ciążę, a bete miała <1.20???
Ja jestem totalnie skołowana, bo byłam dzisiaj u lekarza i powiedział, że wszystko wskazuje na bardzo wczesną ciążę (zasiniona szyjka) i kazał mi zrobić bete...zrobiłam i wynik jest <1.20...W poniedziałek 18.05 też robiłam bete i identyczny wynik <1.20... nawet nie wiem co to oznacza...2 dzień spóźnia mi się @, zrobiłam wczoraj test ciążowy, na którym pojawiła się druga bardzo blada kreska, ale przecież test nie wykryłby 1mlU...nie wiem co o tym wszystkim myśleć...czy laboratorium może się pomylić?
Laboratorium może się pomylić jak najbardziej. Ale to już byś musiała mieć strasznego pecha, że aż dwa razy. Powtórz jeszcze raz betę ale w innym labie.

liczba

Rozwiązania
1
Jestem w 12 dniu cyklu, czemu nie ma szans?
Bo ten hormon zaczyna się wytwarzać dopiero parę dni chyba około 5 po zagnieżdżeniu. A w cyklach książkowych 28 dniowych jest około 14 dnia owulacja. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

liczba

Rozwiązania
1
Może się pomylić, ale 2 razy wątpię. Czasem testy kłamią, albo wychodzą pozytywnie przy chorobach. Zbadaj jeszcze raz i zobaczysz co lekarz powie. Takiej bety test nie powinien wykryć i ona świadczy, że ciąży nie ma.

reklama

Jadwiga orłowska

Miasto
Paris
Rozwiązania
3
Jest jeszcze opcja ze wcześniejsza miesiaczka była krwawieniem srodcyklicznym ktore pokryło sie z owulacja. A kilka dni pozniej doszło do zagnieżdżenia i stad taki niski wynik bety.
Teraz trzeba powtórzyć zeby wiedzieć czy to poronienie czy moze pomimo krwawienia ciaza sie utrzyma.
I jak dla mnie to jedyne słuszne wytłumaczenie. No ale badanie i lekarz wiedza lepiej.

M_P_90

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Może się pomylić, ale 2 razy wątpię. Czasem testy kłamią, albo wychodzą pozytywnie przy chorobach. Zbadaj jeszcze raz i zobaczysz co lekarz powie. Takiej bety test nie powinien wykryć i ona świadczy, że ciąży nie ma.
Ale ja nie mówię, że ten pierwszy wynik był pomyłką tylko chodzi mi o ten dzisiejszy...wydaje mi się, że do implantacji doszło w niedzielę 17.05 lekarz kazał mi na drugi dzień zrobić bete i była <1.20 mlU...@ powinnam dostać wczoraj - nie dostałam, dzisiaj lekarz kazał mi przyjść, więc przyszłam i on powiedział, że nie wygląda na to żebym miała dostać okres, że szyjka jest ładnie zasiniona i wskazuje na bardzo wczesną ciążę i kazał mi zrobić bete, której wynik znowu jest <1.20 mlU...zastanawiam się, czy oni nie przebadali mi znowu tej starej próbki albo nie wprowadzili błędnie wyniku (lux med)...myślę, że gdybym miała cały czas ten sam poziom bety to wczoraj na teście nie miałabym bladej kreski...

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S Niski wynik AMH Staramy się 5
O Jak wyglada wynik amniopunkcji? Potrzebuję porady 22
Majcia1007 Czy to jest wynik wiarygodny? Potrzebuję porady 27
Folami83 Wynik USG 5 tydzień Potrzebuję porady 12
O Jak wygląda wynik Amniopunkcji? Potrzebuję porady 2
I Wynik Bety-hcg Potrzebuję porady 15
P Wynik badania hbs Ciąża, poród, połóg 14
M Pomocy! Bardzo wysoki wynik TSH Potrzebuję porady 21
K Wynik testu hcg Potrzebuję porady 5
K Wynik testu-słaba kreseczka Potrzebuję porady 9
O Wynik badania- jak odczytać? Potrzebuję porady 1
A Wynik testu pozytywny czy negatywny? Potrzebuję porady 17
Sylwia maybe baby Czy jest to wynik pozytywny? Potrzebuję porady 11
Nona93 Wynik beta HCG - 5.0 Potrzebuję porady 33
Dodi. Wynik testu Potrzebuję porady 35
agatella93dw Test ciążowy, jaki wynik? Potrzebuję porady 50
Andzia933 Test owulacyjny wynik pozytywny czy negatywny Potrzebuję porady 14
A Zapytanie i wynik beta HCG Potrzebuję porady 20
ewelina_1989 Wynik krwi na różyczke Potrzebuję porady 2
K Czy wynik endometrium jest odpowiedni by zajść w ciążę? Staramy się 14
P Wynik poprawny? Potrzebuję porady 9
agatella93dw Test ciążowy, jaki wynik? Potrzebuję porady 16
N Zly wynik Potrzebuję porady 20
Patrykkk Wynik hcg Staramy się 16
M Co moze przekłamać wynik testu Potrzebuję porady 7
K Beta hcg wynik Potrzebuję porady 15
M Podwyższony wynik poziomu kwasu foliowego BB położna radzi mamom 0
M Wynik testu ciążowego Ciąża po in vitro 20
SalsaPL Nifty pro - wynik Staramy się 2
K Wynik bhcg Śląsk 9
Fado123 Pozytywny wynik na GBS Potrzebuję porady 27
K Niepokojąco niski wynik bety HCG Potrzebuję porady 32
K Wynik testu clearblue digital Potrzebuję porady 4
K Czy ta blada kreska to wynik pozytywny? Potrzebuję porady 23
M prosze o pomoc czy to wynik pozytywny Potrzebuję porady 11
M Wynik beta hcg i progesteronu Potrzebuję porady 8
M Dziewczyny pomóżcie. Jak interpretować wynik krzywa cukrowa Potrzebuję porady 3
A Betahcg wynik proszę o pomoc. Potrzebuję porady 8
A Wynik krzywej cukrowej Potrzebuję porady 13
V Wynik testu Potrzebuję porady 14
L Prenatalne i wynik Potrzebuję porady 3
E Wynik testu:( Ciaza? Potrzebuję porady 29
M Zły wynik krzywej cukrowej ? Czy sa tu mamy z cukrzycą ciążową Potrzebuję porady 4
M Wynik hcg Potrzebuję porady 6
Maidenhead Oczekiwanie na pozytywny wynik, jak wczesnie? Potrzebuję porady 4
Kapi2005 Wynik beta Przyszłe mamy 28
M Wynik Toxoplazmozy przed inseminacja-pomocy !! Ciąża po inseminacji 3
marta18691 Wynik Rtg dziecka Potrzebuję porady 0
Martxx1 PCOS? wynik lh i fsh Potrzebuję porady 3
Roza1111 Crp wynik Potrzebuję porady 3