reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki męża

Aagata32

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Wrzesień 2023
Postów
20
Witam czy mogę prosić o interpretację wyników męża ??
Screenshot_20240104-212110.png
 
reklama
Nie jest super, ale pamiętaj, że do ciąży wystarczy 1 plemnik :)

Słaby ruch, do tego występuje aglutynacja i agregacja - na pewno zalecane jest picie większej ilości wody, sport i suplementy.
 
Ilość ok, ruch i morfo poniżej normy, do tego aglutynacja i agregacja. Na pewno suple plus płodnościowe jedzenie i wizyta u androloga
 
Dziekuje za odpowiedź, lekarz za tydzień dopiero a właśnietak mi się wydaje że wyniki nie są dobre
 
Dziekuje za odpowiedź, lekarz za tydzień dopiero a właśnietak mi się wydaje że wyniki nie są dobre
Widzę, że wyniki z Lublina, więc sądzę, że Pani też, najlepiej udać się do Ovum do endokrynologa, androloga i ginekologa, tzn np. do doktora Polaka, polecam. Zaleci na pewno jakieś suplementy i będzie dobrze😉. U mnie już 34 tydzień, a też nie było kolorowo z wynikami 😉.
 
Widzę, że wyniki z Lublina, więc sądzę, że Pani też, najlepiej udać się do Ovum do endokrynologa, androloga i ginekologa, tzn np. do doktora Polaka, polecam. Zaleci na pewno jakieś suplementy i będzie dobrze😉. U mnie już 34 tydzień, a też nie było kolorowo z wynikami 😉.
Dziękuję za odpowiedź 😉
 
reklama
Ilość ok, ruch i morfo poniżej normy, do tego aglutynacja i agregacja. Na pewno suple plus płodnościowe jedzenie i wizyta u androloga
Dziękuję za odpowiedz
Tzn nie musi być akurat doktor Polak, ale ja go mogę polecić z własnego doświadczenia. Najlepiej wejść na stronę kliniki i popatrzeć, który lekarz ma jaką specjalizację 😉.
Dziekuje ja właśnie jestem pod opieką ginekologa i endokrynologa l, symulacja owulacji prawdopowa a efektów brak, lekarz kazał ponownie zrobić wyniki mężowi więc myślę że teraz on musi się trochę podleczyć i mam nadzieję że będzie ok
 
reklama
Do góry