reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki testu beta hcg

Przy becie prawie 300 był już pęcherzyk? Hmmm dziwne, chyba, że u lekarza byłaś parę dni później niż robiłaś to badanie.
 
reklama
Przy becie prawie 300 był już pęcherzyk? Hmmm dziwne, chyba, że u lekarza byłaś parę dni później niż robiłaś to badanie.
Nie byłam w czwartek zrobil usg domaciczne chyba tak to się nazywa i powiedział że widać pęcherzyk Ale nic po za tym . Nawet pokazywała mi na monitorze gdzie jest macica i że maleńka plamka
 
Dziewczyny, mam pytanie zrobiłam badanie beta hcg i wyszło mi 4,4 mIU/ml , czy to może być ciąża tylko za wcześnie wykonane zostało badanie ?
Czekam na odpowiedzi

Pozdrawiam serdecznie
 
Witam mam pytanie czy mój przyrost jest prawidłowy .Pierwsze badanie 10.8 beta 7810,24 drugi wynik 12.08 beta 14512,70 trzeci wynik 16.08 beta 37134,7 czy przyrost jest prawidłowy?
 
Witajcie :) moje wyniki bety to 11dpo - 42, 13dpo 120, 15dpo 306.
Moge być spokojna i na razie przestać się kłuć?
 
reklama
Do góry