reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla maluszka

1) Laktator może być niezbedny podczas nawału pokarmu,który najczęściej wyst. w 3- 4 dobie po porodzie.Bez niego można by paść z bólu.
2)Może zaistnieć sytuacja,że będziesz musiała gdzieś wyjść sama,wtedy zostawisz odciągnięte mleczko komuś,kto nakarmi malca.
3)A butelki- zawsze się przydadzą,może mimo chęci trzeba będzie dziecko karmić mieszanką,albo zaistnieje sytuacja by podać mu jakąś herbatkę na kolkę.

Dlatego wdg. mnie lepiej to już mieć przed porodem,niż później się martwić!!!
 
reklama
Mrowka - gdzie kupilas swoj wozek?? Bardzo mi sie podobaja i chcialabym obejrzec z bliska a w mojej miescinie nie moge takiego znalezc ;)

Chyba po niedzieli wybiore sie na troszke zakupow, w koncu zrobilam sobie liste potrzebnych rzeczy i moge poszalec ;D

 
Hej Kasia 77 - wozeczek kupiłam w Ząbkach koło Warszawy na ulicy Łodygowej- to jest taka hurtownia- wszystko dla dziecka- tam też kupiłam nosidełko i ubranka ;D- ten wózeczek to normalnie kosztuje 720 ale pani nam opusciła cene- bo kupiliśmy jeszcze inne rzeczy ;D ;D ;D ;D ;D
 
Ten sklep jest juz za wrockiem w kierunku na poznan,PSARY-ma 1600metrów,myslałam ze jest wiekszy wybór ale zadna rewelacja,choc kupiłam prawie cała wyprawke :) :) :)
Mm juz sporo,spioszków,pajacyków,body,kaftaników,sweterków,skarpetek,czapeczek,rożek,kocyk,butelke,smoczki,nożyczki,gruszke,szczotke do włosków :) :) :)
Cudowne uczucie tak buszowac miedzy takimi cudenkami.Zostały mi tylko kosmetyki i takie wieksze rzeczy typu:wózek,łóżeczko,komoda,waniennka.
Stwierdziłam ze jednak reczny laktator tez kupie bo to jednak przydatny sprzet :)
 
Cześć dziewczyny jestem co prawda mamą Lipcową ale czasem zaglądam co u Was słychać.

Karinko ja też chcę pojechać do tego sklepu i mam do Ciebie kilka pytań

Czy ten sklep jest jakoś widoczny z trasy i czy łatwo tam trafić??
Ja wybieram się tam może za dwa tygodnie bo jeszcze nic nie mam dla mojego maluszka.
Jakie są ceny czy w miarę przystępne i ile kasy tzreba wziąść ze sobą na taką wyprawkę bez tych grubych rzeczy jak wózek łóżeczko i mebelki?
 
frida 27,ten sklep jest widoczny z głównej trasy,znajduje sie po lewej stronie,nazywa sie BABY-MAXX.Jeli chodzi o ceny to sa rózne np.łóżeczko juz z posciela mozna kupic za 220 zł,wózki sa tez od 200 zł (to zalezy co sie komu podoba)
Z ubranek niema za duzego wyboru (mysle ze w BAJCE I ASCOT jest wiecej ) ale my z mamuska troszke wybrałysmy.Za to co wczoraj kupiłysmy dałam ponad 300 zł i jest to prawie kompletna wyprawka :) Mozna sie tam przejechac bo jest miła obsługa i mozna zwiedzac samemu a nie tak jak w BAJCE ze łazi za toba jakas babka i wszystko ci pokazuje!! Ja musze sama podotykac :) :) :)
 
Ja w koncu poszalalam troszke po sklepach i kupilam pieknosci dla mojego skarba,m.innymi takie malenkie, sliczne body i pajacyki :) zostaly mi jeszcze te najwieksze rzeczy, tj wozek, nosidlo, posciel no i kosmetyki ale te kupie na samym koncu.
Dziewczynki, kiedy zamierzacie poprac wszystkie rzeczy dla dzieciaczkow ??? A co z lozeczkiem, bo moje na razie stoi na strychu i tak sie zastanawiam, ze ok 36 tygodnia trzeba byloby to wszystko ustawic na swoim miejscu :)



 
Ja mam większość wyparwki u mamy i ona już powoli zaczęła prać.Od wielu znajomych słyszę żeby nie przesadzać z tymi proszkami i płynami dla niemowląt.Jak ma być uczulone to i tak będzie!Mam nadzieję że nie :p
 
reklama
czesc brzuchatki ;)
Wczoraj troszke zaszalałam. Kupiłam kilka pieknych spiochów (3) , body (5) dwa kaftaniki i 4 pary super malutkich i bosko slodkich skarpetek. A mam ubranek juz wystarczająco. Kurcze tylko ze jak widze te słodkie maleństwa ..........to nie mogę sie oprzec ;) i mowie sobie a co tam przeciez to dla mojej kochanej dzidziulki. I prawda to ze dla dziecka to mozna ze wszsytkiego zrezygnowac ;)
Buziaki
 
Do góry