reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Tak jak pisze sjokolade minky to polar albo mikrofibry a to nie przepuszcza powietrza. Moim zdaniem na zimę minky są dobre. Na lato to ja lubie same bawełniane kocyki.
 
Ja zamierzam okrywać strona bawełniana a minky tylko jako dekoracja :p a tak to mam też zwykle bawełniane. Teraz mi się materiał spodobał i chyba kupie i uszyje kolejny kocyk :p
Prawda że urocze pandeczki? ??:-) :-)
 

Załączniki

  • 1457687705272.jpg
    1457687705272.jpg
    134,6 KB · Wyświetleń: 92
Ja uleglam masowemu szalowi trendu zwiazenego z minky i tez zakupilam ;) aczkolwiek potem kupilam sliczny i mieciutki kocyk pluszowy i zaluje ze kupilam to minky bo ten pluszowy wydaje sie byc lepszy. Fakt - nie ma wzorow.
Ale zobaczymy co tak naprawde w praktyce sie sprawdzi ;)

A z tym rozprasowaniem minky to widocznie kocyk jest slabek jakosci, z minky dobrej jakosci nie powinno sie tak robic.
 
Chyba jako jedyna nie mam jeszcze minky :)

Szukam właśnie jakiegoś ładnego kompletu dla synka na wyjście ze szpitala - body i spodenki, ale jeszcze nic mi nie wpadło w oko :)
 
Ja nie mam minky ale jeden kocyk kupię, tylko nie mogę się zdecydować na wzór, co tydzień podoba mi się coś innego :D

Uległam presji i kupiłam rożek, a nuż się przyda :D a tak serio to właśnie wzór materiału mi się spodobał :)
 

Załączniki

  • 1457690744954.jpg
    1457690744954.jpg
    66,5 KB · Wyświetleń: 107
reklama
Do góry