reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Ania_Beata - w aptece jest promocja Mustelli krem na brzuch 2 opakowania łącznie 170 chyba wychodzi i do tego jeszcze dostajesz wodę toaletową Mustella- dla mam małych dzieci :-) ja tam uwielbiam zapachy , używałam przy dzieciach, tylko jak te wieczorne serwowałam to synuś czuł , że matka coś zmieniła i wychodzi, więc ubierać się i psikać na wyjście wieczorne mogłam dopiero jak zasnął:-p
A tusz do rzęs reaktywuj- to że w ciąży jesteś, to nie znaczy, że masz wyglądać jak matka-Polka, chyba że szykowna Matka:happy2:
 
reklama
U mnie kącik Adelki prawie gotowy :) Wygospodarowałam miejsce w naszej sypialni… od razu odpowiem na pytanie dlaczego nie mogłam ustawić łóżeczka bliżej łóżka. A to dlatego, że w naszej sypialni na środku pokoju jest cudna, stara belka, której obecność niweczy plany na lepsze ustawienie. To, co widzicie okazało się najlepszym rozwiązaniem. Jak Mała będzie większa to ją przeniesiemy do osobnego pokoju.

Co do makijażu… lubię, ale teraz będąc w ciąży ograniczam się do minimum, czyli krem BB, tusz i błyszczyk.
 

Załączniki

  • IMG_20160409_124801.jpg
    IMG_20160409_124801.jpg
    144,5 KB · Wyświetleń: 132
  • IMG_20160409_124821.jpg
    IMG_20160409_124821.jpg
    123,7 KB · Wyświetleń: 127
  • IMG_20160410_123020.jpg
    IMG_20160410_123020.jpg
    112,1 KB · Wyświetleń: 127
Hajduczka ja łóżeczko mam jeszcze dalej od łóżka, zupełnie na przeciwnej ścianie. Zamierzam wogóle nie przyzwyczajać dziecka do naszego łóżka, zawsze odkładać do łóżeczka. I choć bym miała upaść na twarz z niewyspania to z tego nie zrezygnuje ;)
 
Hajduczka każdy maluszek jest inny, więc wiadomo, pobożne życzenia ;)
Ale moja najlepsza przyciółka tak przyzwyczaiła dziecko do spania z nimi, że teraz śpią z małym na zmianę w jego pokoju, a mały już nie jest taki mały.

Aaa... No i mamy małe łóżko :D
 
Ja Wam powiem, że będę się przed spaniem z dzieckiem w łóżku bronić nogami i rękoma. Ale czas pokaże.
Aczkolwiek, ja wiem, jak ja śpię, jak się kręcę, jak mój mąż. Nie wiem czy psychicznie dałabym radę,bałabym się, że zgniecie któreś z nas synka.
 
Tez bym chciala nie doprowadzic do tego zeby mala z nami spala, raz ze moj maz strasznie sie rozpycha i zapomina ze oprocz niego w lozku jeszcze jestem ja, a lozko nie jest takie male to co dopiero jakby jeszcze dziecko bylo. A z drugiej strony ciezko pozniej bedzie odzwyczaic brzdaca od spania z rodzicami.
 
Oj ja tez z tych ktore pobożnie życzą sobie dziecka, ktore bedzie spało samo. Wiec pierwsze pół roku będziemy dzielić jeden pokój, ale w łóżeczku a pozniej do sobie:D panie Boże dopomóż :p
 
Maui ja nie używam Mustelli na rozstępy. Nie przekonał mnie skład. Mam swoje ulubione zapachy które chciałabym używać ale nie wiem jak dziecko na to zareaguje. A macie jakieś antyperspiranty bezzapachowe?
 
reklama
Maui ja nie używam Mustelli na rozstępy. Nie przekonał mnie skład.

ano rozumiem; ja nie sprawdzałam składu- poleciła mi znajoma farmaceutka, która w ciąży i po ciąży stosowała i uważa, że to super produkt, a miałam przetestowany już, bo próbki wcześniej dostałam od koleżanki dermatolożki- też mi polecała; no ale wiadomo, w tym gąszczu ofert trudno się zorientować i coś trzeba wybrać, żeby na oleju kuchennym nie zostać:elvis:
co do perfum- myślę, że jak nie będziesz zmieniac, to dziecko polubi i będzie identyfikowało ze spokojem jako Twój zapach- zapach mama
 
Do góry