reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

A któraś zamawiala juz z tej strony feedo? Bo Active baby wypadają całkiem nieźle 0,48 zł/szt, a przesyłka tez widzę darmowa.
 
reklama
Info z fejsa srokao:
"
Nie wiem czy wiecie, ale Rossmann zmienił skład chusteczek babydream, Extrasensitive, chusteczki nawilżane dla dzieci. I teraz skład jest po prostu świetny w porównaniu z konkurencją!

Skład wygląda teraz tak:
Aqua, Glycerin, Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Caprylyl/Caprylyl Gucoside, Citric Acid, Sodium Citrate, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate."
 
No ja tez nie znalazłam, ale zamawiałam przez aplikacje i rabat naliczyło. Koleżanka za to robiła zakupy w sklepie i tez miała promocje.
Chciałam wam wstawić fotkę, ale jakis głupi komunikat sie pokazuje i nie wstawię.
 
Od 14 kwietnia w Biedronce:
1.png
a.png



Od 18 kwietnia w Biedronce:

Link do: Chusteczki nawilżane dla dzieci DADA Cotton inside, 20 szt. travelpack - Produkt - Biedronka.pl
Link do: Bawełniane ręczniki dla noworodków i niemowląt DADA, 50 listków - Produkt - Biedronka.pl
Link do: Chusteczki nawilżane dla dzieci DADA Cotton inside, 3x72 szt. - Produkt - Biedronka.pl
 

Załączniki

  • 1.png
    1.png
    413,7 KB · Wyświetleń: 1 721
  • a.png
    a.png
    351,5 KB · Wyświetleń: 1 086
zastanawiam się czy nie kupić jeszcze tej kurteczki młodemu, bo nic grubszego nie mam:
Link do: KOSMATA MISIOWA KURTECZKA Z USZKAMI r.62 cieplutka
My mamy taką kurteczkę i jest super, cieplutka a nie krępuje ruchów jak te zwykłe kurtki.
zastanawiam się czy nie kupić jeszcze tej kurteczki młodemu, bo nic grubszego nie mam:
Link do: KOSMATA MISIOWA KURTECZKA Z USZKAMI r.62 cieplutka


Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My mamy taką kurteczkę i jest super, cieplutka a nie krępuje ruchów jak te zwykłe kurtki.

Kupiłam, bo to drogie nie jest, dokupiłam jeszcze body kopertowe na krótki rękaw pod pajace, i kilka sztuk więcej bielizny na rozmiar 62, skoro mały może być duży, to 56 jak założę to na dwa razy :)
 
Do góry